netflix filmy 2020

Netflix filmy jest jedną z najlepiej sprzedających się platform streamingowych i posiada mnóstwo użytkowników. Nic dziwnego, że w obecnych czasach wykupienie dostępu do takiej platformy jest na równi z tradycyjną telewizją. Możliwość wyboru tego, co chce się oglądać, dostępność do platformy poza domem i możliwość rezygnacji w każdym momencie, są mocnymi atutami.

Netflix filmy 2020

Na platformie można oglądać filmy i seriale. Jakie filmy można znaleźć na Netflix? Niedawne nowości, ale również ukochane stare produkcje. Netflix filmy mogą być także dokumentalne, naukowe, biograficzne. Nie brakuje również pozycji dla najmłodszych i dla miłośników fantastyki.  Poniżej najlepsze filmy Netflix, które z pewnością pochłoną czas użytkownika.

Najlepsze filmy Netflix

1. W lesie dziś nie zaśnie nikt

Horror polskiej produkcji przedstawiający zespół nastolatków, uzależnionych od nowoczesnych technologii. W związku ze swoim uzależnieniem młodzież zostaje wysłana na obóz offline, gdzie kategorycznie zabrania się używania smartfonów, tabletów i komputerów. Początkowo nastolatkowie spędzają beztroski, nudny czas ze swoimi opiekunami. Jednak w trakcie wyprawy w głąb lasu, zaczynają dziać się niepokojące rzeczy, a dzieciaki po kolei znikają z grupy.

2. Nie otwieraj oczu

Mrożący krew w żyłach thriller. Miasto zostaje zaatakowane przez nadprzyrodzone siły, przez które mieszkańcy maso odbierają sobie życie. Jedyne czego zdążyli się dowiedzieć ocaleni to nie otwierać oczu. Odbywa się zacięta walka o życie pewnej matki i jej dzieci. W trakcie nieustannych prób przetrwania trójka ta doświadcza niewyobrażalnych strat, oczekując na lepsze jutro. 

3. 365 dni 

Romantyczny dramat przedstawiający życie Polki, która chcąc ratować swój związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie zostaje porwana przez włoskiego gangstera. Początkowo przetrzymywana bez wyrażenia zgody, powoli odkrywa uczucie do porywacza. Zawiła historia dwojga ludzi, którzy odnajdują siebie w miłosnym, erotycznym i niebezpiecznym świecie.

4. Ocean,s 8

Komedia kryminalna ukazująca kobiety, planujące ryzykowny, ale opłacalny napad stulecia na jednej z największych nowojorskich imprez towarzyskich. Gra toczy się o wyjątkowy, drogocenny klejnot oraz o zemstę za zdradę. Grupa kobiet o unikalnych zdolnościach umysłowych i manualnych jak burza przechodzi przez dużo wcześniej opracowany plan. 

5. Ostatnie wakacje

Romantyczna komedia dedykowana przede wszystkim dla młodzieży. Film przestawia grupę nastolatków, którzy właśnie skończyli liceum. Zanim pójdą na studia, mają przed sobą ostatnie wakacje. Wakacyjny czas wykorzystują na to, aby dowiedzieć się kim chcą być i z kim chcą się wiązać. Historia jest mieszanką wielu pozytywnych i trudnych emocji i uczuć. 

6. Trauma

Przerażający i trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Historia pewnej rodziny, która trafia na ostry dyżur z ranną córką. Dziewczynka zostaje skierowana na badania. Pod opieką matki i lekarzy, obie znikają, nie zostawiając po sobie śladu. Zrozpaczony mężczyzna, gorączkowo poszukuje żony i córki, twierdząc, że szpital,  w którym się znaleźli ukrywa jakąś tajemnice.

7. Pech to nie grzech

Polska komedia romantyczna przedstawiająca historię niezależnej bizneswoman i jej przyjaciół. Bohaterka dowiaduje się, że jej wspólnik wymyślił zakład ze swoją narzeczoną, który dotyczy jej poczynań miłosnych. Aby udowodnić im, że się mylą, kobieta wplątuje się w zawiłą miłosną intrygę.

8. Dwóch papieży

Błyskotliwy dramat oparty na faktach, przedstawiający wspólną drogę dwóch papieży. Film został zainspirowany przełomowymi wydarzeniami w historii Kościoła katolickiego, gdzie papież Benedykt XVI zaprzyjaźnia się ze swoim następcą papieżem Franciszkiem. Historia dwojga mocno wierzących ludzi, o skrajnie różnych postawach wobec wiary.

9. Zaginione dziewczyny

Zatrważający film kryminalny, oparty na faktach, który ukazuje życie pewnej matki, próbującej odszukać swoją córkę. Zdesperowana kobieta stara się odszukać zaginione dziecko, a przy tym dąży do ujawnienia prawdy o serii dramatycznych, niewyjaśnionych morderstw. Historia o bezgranicznej miłości i poświęceniu matki.

10. Wynajmij sobie chłopaka 

Romantyczny film opowiadający o chłopaku, który zakłada aplikację randkową ze sobą w roli głównej. Licealista wypożycza siebie na różnego rodzaju uroczystości. Prowadzanie działalności przedsiębiorczego chłopaka, zostaje poddane próbie, kiedy nieoczekiwanie pojawiają się uczucia. 

 

Sprawdź również

4.8/5 - (57 votes)

Seriale Netflix – 8 wciągających seriali Netflixa

Poprzedni

Pogotowie akumulatorowe Poznań – zawsze możesz na nas liczyć

Następny

Zobacz także

Więcej Rozrywka