Ile kosztuje Netflix?

Netflix to platforma streamingowa umożliwiająca oglądanie seriali, filmów i innych materiałów na własnym urządzeniu. Opisując sprawę prościej, jest to wirtualna biblioteka oferująca za opłatą możliwość oglądania zgromadzonych w niej materiałów. Obecnie Netflix oferuje swoje usługi na całym świecie z małymi wyjątkami (Chiny, Krym, Syria, Korea Północna). Bogata oferta platformy sprawia że każdy z abonentów znajdzie coś dla siebie. Choć w zależności od regionu oferta może się nieznacznie różnić.

Ile kosztuje Netflix?

Netflix jest usługą płatną w systemie abonamentowym, comiesięcznym. Opłata pobierana jest z karty płatniczej, której numer podajemy w trakcie zakładania konta, raz w miesiącu w dniu odpowiadającym dacie naszej rejestracji w serwisie. Cennik Netflix oferuje trzy plany taryfowe dla swoich abonentów. 

Cennik Netflix – Ile kosztuje Netflix?

Plan Podstawowy

umożliwia abonentom oglądanie materiałów z platformy na jednym urządzeniu jednocześnie w jakości SD – cena 34 PLN.

Plan Standard

pozwala abonentom oglądać filmy i programy w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie bez ograniczeń. – cena 43 PLN

Plan Premium

przewiduje możliwość korzystania przez abonenta z 4 rożnych urządzeń jednocześnie do oglądania filmów i programów w jakości HD/UHD 4K – cena 52PLN

Wszystkie plany taryfowe można w dowolnym momencie zmieniać na inne w zależności od potrzeb abonenta, w zakładce KONTO.

Jak zacząć korzystać z Netflix?

Zarejestrowanie się w serwisie nie jest specjalnie skomplikowane, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu z rozpoczęciem przygody z globalną biblioteką filmową Netflixa. Wystarczą trzy proste kroki by zacząć korzystać w sposób nieograniczony z zasobów, które oferuje nam platforma.

  1. Po wejściu na stronę należy wybrać jeden z trzech planów taryfowych które oferuje operator. Tu wszystko zależy od naszych preferencji jakościowych i potrzeb jeżeli chodzi o ilość osób korzystających z usługi.
  2. W drugim kroku trzeba utworzyć konto poprzez wpisanie swojego adresu e-mail i ustalenie hasła do konta.
  3. Na zakończenie platforma poprosi nas o wybranie metody płatności , a właściwie o podanie danych karty płatniczej z której będzie co miesiąc ściągana płatność za usługi.

Jak zrezygnować z Netflixa?

Nie wszyscy mogą znaleźć na platformie to czego potrzebują lub zdecydują że, oferta konkurencji odpowiada im bardziej cenowo lub tematycznie. W wypadku Netflixa zrezygnowanie z usługi nie wymaga skomplikowanych czynności i wysyłania pism do biur obsługi klienta.

Jak anulować konto Netflixa?

Wystarczy zalogować się na platformę i wejść do zakładki KONTO. Tam znajdziemy przycisk z napisem „Anuluj członkostwo”. Naciśnięcie tego przycisku spowoduje wygaśnięcie naszej umowy z Netfliks i zakończy pobieranie płatności.

Jeśli jednak na koncie nie widać przycisku anulacji będzie trzeba skontaktować się z firmą rozliczeniową, do której łącze internetowe lub informacja jak się z nią skontaktować powinna znajdować się w zakładce KONTO.

Jeśli anulujemy członkostwo w trakcie okresu rozliczeniowego za który już pobrano nam opłatę, to bez problemu będziemy mogli oglądać wszystkie dostępne na platformie materiały aż do dnia zakończenia opłaconego okresu korzystania.

W sytuacji gdy postanowimy jednak powrócić do korzystania z Netflixa, również nie będzie to skomplikowane. Wystarczy w zakładce KONTO wybrać opcję „Odnów konto”. Jeśli zrobimy to w okresie do 10 miesięcy od daty rezygnacji odzyskamy wszystkie swoje ustawienia konta, gdyż tyle właśnie Netflix przechowuje ustawienia takie jak historia przeglądania, preferencje i inne, co pozwoli nam nie marnować czasu na tworzenie nowych ustawień.

5/5 - (68 votes)

Giełda samochodowa Poznań

Poprzedni

LOXA / VLASTER – upadek fabryki akumulatorów

Następny

Zobacz także

Więcej Rozrywka