Narodziny Gwiazdy Netflix

Hollywoodzkie kino jest dość przyjemne w odbiorze. Filmy prosto Hollywoodu cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednak nie zawsze jest to kino ambitne. Film Narodziny gwiazdy to dobra produkcja, o której tak szybko nie zapomnimy. Dlaczego warto obejrzeć narodziny gwiazdy? Czy jest to film z przesłaniem? Zaraz się o tym przekonasz. 

Narodziny Gwiazdy – to Spore zaskoczenie

Film Narodziny gwiazdy był dla mnie sporym zaskoczeniem. Zwykle produkcje z Hollywood kojarzyły mi się z przyjemnymi historyjkami do oglądania podczas wieczorów, głównie dla zabicia czasu. Większość z obejrzanych produkcji Hollywoodu charakteryzowała dość prosta fabuła, którą przyjemnie się ogląda i nic więcej. Po obejrzeniu filmu wychodzisz z kina i nic nie pamiętasz. Tak było do czasu obejrzenia filmu narodziny gwiazdy. Dzieło Bradleya Coopera zmieniło moje myślenie na temat produkcji z filmowej stolicy. 

Muszę przyznać, że dzieło przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Nie przypuszczałam, że w Hollywood powstanie produkcja z wartością. Film, który głęboko zapada w pamięć. Produkcja, która ucieszy się sporym uznaniem. Dlatego netflix narodziny gwiazdy zapamiętam jako film z przesłaniem. 

Co możemy zyskać, oglądając narodziny gwiazdy? 

Jak już wspomniałam film jest dla widza wartościowy. Przytoczona historia młodej artystki, która zaczyna od zera przekazuje wiele prawd życiowych. Podczas oglądania Narodziny gwiazdy Netflix miałam kilka osobistych przemyśleń na temat życia. Historia młodej kobiety, która walczy o marzenia jest niezwykle motywująca. Ładuje nasze akumulatory na chęć działania. Jeśli jesteśmy osobami dość wrażliwymi i emocjonalnie podchodzimy do życia film zrobi na nas pionujące wrażenie. Każdą minutę filmu będziemy odbierać dość personalnie. To zasługa trafnie przedstawionej historii. Walory emocjonalne tego filmu to jednak nie wszystko. 

Oglądaj na >> Player +

Historia młodej wokalistki

pozwala na przypomnienie sobie najważniejszej zasady życia. Stale rozwijająca się kariera, sława oraz powiększające się dochody nigdy nie powinny przysłonić nam człowieczeństwa. Ta główna prawda to kwintesencja całego filmu. Mimo, że Ally ma wszystko o czym marzyła nadal nie czuję się dobrze. Jej związek z Jacksonem Maine-jem jest pozbawiony więzi. Uczucie, które się narodziło nagle przepadło w ciemnościach. Na podstawie perypetii miłosnych Ally przekonujemy się, jak ważne są relacja międzyludzkie. Bez tego składnika żadna miłość nie jest w stanie przetrwać. 

Zobacz również >> Dom z papieru Netflix – to produkcja, którą warto obejrzeć

W filmie znajdziemy także inne wątki.

Oprócz relacji miłosnych film porusza temat uzależnienia od narkotyków oraz rodziny. Oglądając film mogę odnieść wrażenie, że Narodziny gwiazdy netflix dotykają dość ważnego problemu człowieka. Mowa tu o odpowiedzialności za swoje czyny. Świadomość naszych działań oraz ich konsekwencji jest podstawą dojrzałości życiowej, bo człowiek odpowiedzialny to ten, co za swoje działania może się podpisać pełnym imieniem i nazwiskiem. W filmie temat odpowiedzialności jest bardzo dobre przedstawiony. W zasadzie czyny bohaterów są wynikiem ich działań oraz widocznych gołym okiem konsekwencji. Widz z powodzeniem może przewidywać, jaki wynik może mieć dane działanie. 

Piękna oprawa muzyczna 

Wybór Lady Gagi jako głównej bohaterki nie był kwestią przypadku. Jej wykonanie piosenki „Shallow” jest imponujące. inne utwory tj. „I’ll Never Love Again” też robią wrażenie. Mocny oraz melodyjny głos pozwalają nam lepiej wejść w dusze Ally. 

Dla kogo film narodziny gwiazdy? 

Dramat narodziny gwiazdy nadaje się jako film młodzieżowy. Historia Ally oraz Jacksona uczy młode pokolenie podstaw człowieczeństwa. Przesłanie, które niesie za sobą film zmusza do refleksji nad własnym postępowaniem. Zgrabnie przedstawione perypetie kariery pokazują nam, że warto się starać o dobre życie. Jednak należy za każdym razem pielęgnować relacje rodzinne. Podczas pętu za uznaniem i pieniądzem film uczy nas skromności, odwagi oraz realizacji własnych celów. 

Gdzie można obejrzeć Narodziny Gwiazdy?

  • CDA >>
  • Netflix>>
  • HBO GO >> sprawdź >> tutaj
  • Player >> sprawdź >> tutaj
  • Amazon >>
5/5 - (10 votes)

Czarnobyl – to fenomen na skalę światową

Poprzedni

Wiedźmin Netflix – Czy serial jest rzeczywiście mało słowiański? 

Następny

Zobacz także

Więcej Rozrywka