Amazon Prime Video Polska

Niezwykle popularny ostatnimi czasy Amazon Prime Video Polska zalicza się do VOD, czyli tak zwanego oglądania na żądanie. Usługa umożliwia korzystanie z bogatej biblioteki filmów w dowolnym czasie i miejscu. To niezwykle nowoczesne i wygodne rozwiązanie przyciąga coraz większe rzesze klientów i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Amazon Prime Video Polska – Na czym polega fenomen ?

Amazon Prime Video zawdzięcza swoją sławę głównie szerokiemu wyborowi filmów oraz seriali. Kolejnym plusem jest dostępność materiałów, po które można sięgnąć, kiedy tylko ma się ochotę. Przydatną opcją jest tworzenie spersonalizowanych propozycji filmów, którymi użytkownik może być zainteresowany w dalszej kolejności. Amazon Prime Video Polska pozwala również na wznawianie nieoczekiwanie przerwanego filmu, przez co nie trzeba szukać momentu, w którym skończyło się oglądanie. Wielu klientów ceni sobie także możliwość pobrania materiału, aby obejrzeć go offline. Należy zaznaczyć, że usługa Amazonu oferuje wysoką jakość oglądania – Ultra HD, oraz działa na wszystkich urządzeniach oraz platformach.

Aktywacja Amazon Prime Polska przez oficjalną stronę firmy

Sporo osób rozpoczyna korzystanie z oferty, poprzez rejestrację na oficjalnej stronie Amazon Prime. Taki sposób aktywacji gwarantuje dostęp do wszystkich filmów i seriali w dość rozsądnej cenie 5.99 euro za miesiąc. Istnieje możliwość skorzystania z dogodnej opcji 30-dniowego okresu próbnego. Pozwala to na zapoznanie się z ofertą i nie pociąga za sobą żadnych kosztów, również w razie rezygnacji wynikającej z niezadowolenia. Po założeniu konta na stronie, niezwłocznie można rozpocząć oglądanie filmów na Amazon Prime Polska na różnych urządzeniach, niezależnie czy to telewizor, czy poręczny tablet. Materiały dostępne są z poziomu strony internetowej lub dedykowanej aplikacji.

Zobacz również >> Ile kosztuje Netflix?

Korzystna oferta sieci komórkowych dotycząca Amazon Prime Video

Z inicjatywą zachęcającej promocji wyszła polska sieć Play. Sieć zdecydowała się zostać partnerem Amazon Prime Video, a owocem współpracy jest półroczny, darmowy okres testowy dla wszystkich osób posiadających lub decydujących się na abonament w Play. Po wspomnianych 6 miesiącach, cena za usługę będzie wynosiła jedynie 25 złotych za okres rozliczeniowy i zostanie doliczona do każdego rachunku. Aby skorzystać z oferty, konieczna jest aktywacja usługi w salonie lub przez stronę. Następnie wystarczy zarejestrować się na Amazon Prime Video poprzez specjalny link, wysłany przez operatora sieci Play. Także T-mobile zdecydował się na rozszerzenie oferty o Amazon Prime Video. W przypadku tej sieci okres testowy to tylko 7 dni, a opłata po upływie promocji wynosi 26 złotych miesięcznie.

Podsumowując, warto skusić się na wypróbowanie Polskie Amazon Prime Video, gdyż cena prezentuje się atrakcyjnie w stosunku do ilości proponowanych materiałów. Również jakość oferowanych filmów i seriali jest wysoka, a serwis działa płynnie. Jeżeli do tego skorzysta się ze wspomnianych wyżej promocji, oferta prezentuje się naprawdę korzystnie. Amazon Prime Video Polska jest dobrą opcją zarówno dla zapalonych kinomaniaków, jak i osób, które lubią obejrzeć coś jedynie od czasu do czasu.

4.9/5 - (15 votes)

Wiedźmin Netflix – Czy serial jest rzeczywiście mało słowiański? 

Poprzedni

Światła pozycyjne a mijania – Kiedy i jak używać świateł w samochodzie?

Następny

Zobacz także

Więcej Rozrywka