Garaż blaszany

Nie jest tajemnicą, że garażowanie służy autu – i to właściwie niezależnie od pory roku. Przez cały czas chroni je przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo zimą wpływa na komfort korzystania z aut przez ich właścicieli.

Garaże metalowe cieszą się dużą popularnością ze względu na pewne cechy. Przede wszystkim cennik garaży blaszanych nie odstrasza (to szeroka rozpiętość cenowa, w związku z tym każdy może wybrać garaż na miarę swoich finansowych możliwości). Po drugie wybór istnieje także pod względem wielkości takiego pomieszczenia oraz konstrukcji. Możemy wybrać na przykład dach jednospadowy lub dach dwuspadowy. Konstrukcje stalowe mogą być wykonane z blachy ocynkowanej i akrylowej. W końcu taki garaż to szybkość montażu – co znacznie różni go od tego murowanego. Garaże blaszane wiodących producentów to także możliwość wyboru odpowiedniego garażu pod względem walorów estetycznych. W ten sposób zapewniamy cenną spójność architektoniczną na naszej posesji. O tym, dlaczego jeszcze warto zainwestować w garaże z wysokiej jakości materiałów, takich jak blacha ocynkowana, w dalszej części tekstu.

Garaż blaszany (garaże blaszane) – dla ochrony auta i na pomieszczenia gospodarcze

Garaże ocynkowane zamontowane w szybki sposób na naszej posesji znakomicie sprawdzą się jako miejsce, w którym będziemy mogli przechowywać swoje auto. Nie w każdym bowiem domu znajduje się zaprojektowany wcześniej garaż stanowiący integralną część budynku mieszkalnego. Taki garaż to nie tylko brak konieczności odśnieżania i odmrażania szyb auta. Dzięki garażowaniu przedłużymy także żywot akumulatora oraz estetyczny wygląd lakieru samochodu. Auto stojące w garażu to pojazd, który nie wymaga tak częstego mycia jak auto stojące cały czas na zewnątrz. Nie jest tajemnicą, że garażowane auto zazwyczaj jest w lepszym stanie niż niegarażowane. Także dlatego, że zmniejszone zostaje ryzyko wystąpienia rdzy. W związku z tym istnieje duża szansa na to, że gdy trzymamy nasz samochód w garażu, to możemy je sprzedać w dobrej cenie, nawet gdy będzie już leciwe. Nie należy zapominać także o tym, że garaż może pełnić także funkcje schowka na różne narzędzia czy warsztatu. Garaże blaszane doskonale sprawdzają się też jako schowki budowlane.

Producent garaży blaszanych – szeroka oferta

Istotne jest także to, iż możliwa jest konfiguracja garażu według naszych indywidualnych i szczegółowych wymagań, np. określenie, czy ma być on dwu- czy jednostanowiskowy (wymiary to m.in. garaż blaszany 3×5 m czy 4×6 lub 6×6 m). W ofercie profesjonalnej firmy zajmującej się konstruowaniem garaży blaszanych www.maritom.plznajdziemy także opcje zainstalowania w konstrukcji blaszanej okien uchylnych, orynnowania PVC czy dodatkowego wejścia (obok bramy uchylnej).

Wieloletnie doświadczenie firmy produkującej garaże przełoży się bezpośrednio na fakt, że nasz garaż będzie nam służył w dobrym stanie przez długi czas.

5/5 - (3 votes)

Moduł GPS do samochodu – niezbędny element urządzenia e-TOLL

Poprzedni

Co może przekonać nas do kupna nowego Mitsubishi?

Następny

Zobacz także

Więcej Porady