4Mobility carcharing
Źródło: Materiały Audi

Usługa carcharingu powiększy się o flotę nowych aut dzięki współpracy 4Mobility i marki Audi.

  • Spółka 4Mobility otrzyma od Audi 170 nowych aut
  • Wkrótce na ulicach Warszawy, Trójmiasta oraz Poznania pojawią się nowe modele Audi A3 i Q2
  • Nowa aplikacja 4Mobility dostępna już od połowy lipca

Współpraca między 4Mobility i Audi nabiera rozpędu

Spółka 4Mobility świadcząca usługi typu carsharing w najbliższym czasie powiększy swoją flotę o 170 aut marki Audi. Liczba ta pozwoli zwiększyć operatorowi ilość swoich samochodów niemal dwukrotnie.  Dzięki podpisaniu kolejnej umowy z Audi już niedługo 4Mobility udostępni swoim użytkownikom możliwość carcharingu takich modeli słynnej marki samochodowej jak A3 i Q2.  Dzięki temu zabiegowi aż 80%% wszystkich samochodów udostępnianych klientom przez 4Mobility będą stanowiły auta premium.  Dodatkowo spółka zdecydowała się wprowadzić do użytku nową, dużo bardziej intuicyjną aplikację, która stworzy możliwość wypożyczania aut bez oznakowania firmowymi logotypami.

Nowe auta w Warszawie, Trójmieście oraz Poznaniu

4Mobility

Źródło: Materiały Audi

W drugiej połowie lipca spółka 4Mobility oraz marka Audi zdecydowały się wznowić proces powiększania floty aut rozpoczęty jeszcze przed wybuchem pandemii. Pozwoli to klientom skorzystać z o wiele większej liczby aut z segmentu premium. Samochody A3 oraz Q2 pojawią się najpierw na ulicach Warszawy. Następnie spółka chce wprowadzić nowe samochody również w Trójmieście oraz Poznaniu. W sumie będzie 170 pojazdów, które znacznie poszerzą możliwości carsharingu w tych miastach.

Paweł Błaszczak, pełniący funkcję prezesa zarządu 4Mobility podkreśla, że plany zwiększenia liczby aut premium dostępnych w ofercie spółki zrodziły się jeszcze przed rozpoczęciem się pandemii koronawirusa. Z uwagi na sytuację w kraju proces wydłuż się znacznie, jednak w obecnej chwili firma jest już w fazie finalizowania całego przedsięwzięci. Paweł Błaszczak przekonuje, że już niedługo 4Mobility udostępni swoim użytkownikom całkowicie nowe i kompaktowe SUV’y, czyli Audi Q2 oraz wygodnie i szybkie Audi A3, dzięki czemu spółka będzie mogła pochwalić się posiadaniem sporej liczby aut premium, które stanowić będą aż 80% całej floty.

Z kolei Michał Bowsza będący dyrektorem marki Audi przypomina, że współpraca Audi i 4Mobilty, która trwa od 2018 sprawiła, że samochody tej marki były pierwszymi autami dostępnymi w usłudze firmy 4Mobility. Są to również pierwsze pojazdy premium dostępne w carsheringu na terenie naszego kraju. Dyrektor Audi nie ukrywa również, że cieszy się z ponownej współpracy, która wznowiona została po 3 miesiącach zawieszenia spowodowanego koronawirusem.

Nowa aplikacja 4Mobility już dostępna

Firma 4Mobility zdecydowała się również wprowadzić nową aplikacje , której premiera odbyła się w drugiej połowie lipca br. Nie jest to jednak aktualizacja poprzedniej wersji i wymaga od klientów zainstalowania w telefonach. Dla ułatwienia wprowadzono te same dane logowanie, z których użytkownicy korzystali w poprzedniej wersji. Nowa aplikacja pozwala na dostęp do usługi „4Mobility black”, która umożliwia klientom wypożyczanie całkowicie nieoznakowanych czarnych modeli Audi A3 i Q2. Co ważne opcja ta dostępna jest razem z dotychczasowymi pakietami oferowanymi przez spółkę.

4.2/5 - (5 votes)

Jak dobrać odpowiednie żarówki samochodowe?

Poprzedni

Audi Q4 e-tron i Q4 Sportback e-tron

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka