Akumulatory Poznań

Uruchom.com to sieć sklepów profesjonalnych sklepów z akumulatorami która zawitała do Poznania! Sprzedajemy akumulatory od 14 lat i podejmujemy współpracę tylko z renomowanymi producentami baterii z kraju i zagranicy. Reprezentujemy zespół profesjonalistów, którzy sprzedają, instalują i serwisują akumulatory, wysyłamy zawsze na czas zamówienia do dowolnego miejsca w Polsce. Jesteśmy uznaną firmą w branży, dlatego możemy zaoferować profesjonalne porady specjalistów oraz atrakcyjne ceny.

Potrzebny sprawdzony i naładowany akumulator – Uruchom.com to najlepszy wybór

Akumulatory Poznań

Zapraszamy

ul. Dąbrowskiego 185 | 60-594 Poznań | tel. 508 211 330 | poznan@uruchom.com

 

Sprzedawane akumulatory w Poznaniu przeznaczone są do samochodów różnych marek i są zawsze dostępne. Sprzedajemy, dostarczamy i montujemy akumulatory do samochodów i pojazdów mechanicznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową do klientów instytucjonalnych (serwisy sprzętu budowlanego, samochodowe, floty pojazdów itd.) i detaliczną dla osób prywatnych, dotyczy to akumulatorów samochodowych, prostowników, ładowarek, klem, zacisków, przetwornic itd.

Zobacz także >> Akumulatory Uruchom Black – wysoka jakość, dobra cena, niezawodność

Zdobyliśmy zaufanie właścicieli samochodów w całym kraju, czego efektem są tysiące zadowolonych klientów, z których wielu wraca do nas ponownie. Otwierając nowy sklep z akumulatorami w Poznaniu liczymy na zdobycie zaufania nowych klientów, ponieważ o urządzeniach do obsługi samochodu wiemy wszystko. Nasi pracownicy to profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Tylko u nas każdy klient znajdzie wysoki poziom usług:

  • Rozwiążemy problem na miejscu w sklepie stacjonarnym lub poprzez platformę internetową. Zawsze można na nas liczyć.
  • Jeżeli będzie taka potrzeba to po zakupie baterii wymienimy ją w pojeździe. Zabierzemy też stary akumulator i przekażemy do utylizacji. Wykonamy taką usługę bezpłatnie.
  • Kupując akumulator w Poznaniu wykona test konduktancyjny, który wykaże sprawność akumulatora. Dokładnie zbada napięcie, prąd rozruchowy a także jakość działania rozrusznika i układu ładowania. Możemy zaproponować również darmowy test obciążeniowy baterii, który potwierdzi czy posiadany akumulator może jeszcze spełniać swoje funkcje czy nadszedł czas na jego wymianę.
  • Personel naszego nowego sklepu w Poznaniu posiada dużą wiedze oraz doświadczenie zawodowe, dlatego chętnie doradzą klientowi podczas wybieraniu nowego akumulatora, który spełni wszystkie potrzeby pojazdu.
  • Jeżeli wygodniejszą opcją jest zamówienie akumulatora online, zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu.uruchom.com. Również tutaj można skorzystać z wyboru akumulatora według marki i modelu samochodu.

Sklep z akumulatorami Poznań

Uruchom.com nowy oddział w Poznaniu

Nasz sklep uruchom.com w Poznaniu posiada w sprzedaży akumulatory polskich i światowych marek:  Banner, Bosch, CTEK, Duracell, Energizer, Fiamm, Kukla, Landport, Moll, Optima, Poweroad, Stef-pol, Topla, Telwin, Unibat, Varta, Yuasa, Akumax, Sznajder, Victron Energy i dużo więcej.

Zobacz także >> https://emoto.com.pl/jak-szybko-sprzedac-auto/

Indywidualne podejście, oryginalne baterie, szybka dostawa oraz gwarancja to nasze główne atuty. Przyjeżdżając lub dzwoniąc do nas zawsze można otrzymać fachową poradę.

 

Sklep z akumulatorami

Centrum wysyłkowe i centrala firmy w Warszawie

 

Nasz nowy sklep z akumulatorami w Poznaniu posiada szeroki asortyment do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, kosiarek, traktorów, maszyn budowlanych, kamperów, łodzi, quadów, podnośników platformowych, wózków widłowych, alarmów i wiele więcej. Warto postawić na profesjonalizm, uczciwość i atrakcyjne ceny.

4.8/5 - (32 votes)

Jak kupić najtańsze ubezpieczenie OC samochodu

Poprzedni

Jak zostać testerem oprogramowania?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka