Akumulatory Poznań
+2

Uruchom.com to sieć sklepów profesjonalnych sklepów z akumulatorami która zawitała do Poznania! Sprzedajemy akumulatory od 14 lat i podejmujemy współpracę tylko z renomowanymi producentami baterii z kraju i zagranicy. Reprezentujemy zespół profesjonalistów, którzy sprzedają, instalują i serwisują akumulatory, wysyłamy zawsze na czas zamówienia do dowolnego miejsca w Polsce. Jesteśmy uznaną firmą w branży, dlatego możemy zaoferować profesjonalne porady specjalistów oraz atrakcyjne ceny.

Potrzebny sprawdzony i naładowany akumulator – Uruchom.com to najlepszy wybór

Akumulatory Poznań

Zapraszamy

ul. Dąbrowskiego 185 | 60-594 Poznań | tel. 508 211 330 | poznan@uruchom.com

 

Sprzedawane akumulatory w Poznaniu przeznaczone są do samochodów różnych marek i są zawsze dostępne. Sprzedajemy, dostarczamy i montujemy akumulatory do samochodów i pojazdów mechanicznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową do klientów instytucjonalnych (serwisy sprzętu budowlanego, samochodowe, floty pojazdów itd.) i detaliczną dla osób prywatnych, dotyczy to akumulatorów samochodowych, prostowników, ładowarek, klem, zacisków, przetwornic itd.

Zobacz także >> Akumulatory Uruchom Black – wysoka jakość, dobra cena, niezawodność

Zdobyliśmy zaufanie właścicieli samochodów w całym kraju, czego efektem są tysiące zadowolonych klientów, z których wielu wraca do nas ponownie. Otwierając nowy sklep z akumulatorami w Poznaniu liczymy na zdobycie zaufania nowych klientów, ponieważ o urządzeniach do obsługi samochodu wiemy wszystko. Nasi pracownicy to profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Tylko u nas każdy klient znajdzie wysoki poziom usług:

  • Rozwiążemy problem na miejscu w sklepie stacjonarnym lub poprzez platformę internetową. Zawsze można na nas liczyć.
  • Jeżeli będzie taka potrzeba to po zakupie baterii wymienimy ją w pojeździe. Zabierzemy też stary akumulator i przekażemy do utylizacji. Wykonamy taką usługę bezpłatnie.
  • Kupując akumulator w Poznaniu wykona test konduktancyjny, który wykaże sprawność akumulatora. Dokładnie zbada napięcie, prąd rozruchowy a także jakość działania rozrusznika i układu ładowania. Możemy zaproponować również darmowy test obciążeniowy baterii, który potwierdzi czy posiadany akumulator może jeszcze spełniać swoje funkcje czy nadszedł czas na jego wymianę.
  • Personel naszego nowego sklepu w Poznaniu posiada dużą wiedze oraz doświadczenie zawodowe, dlatego chętnie doradzą klientowi podczas wybieraniu nowego akumulatora, który spełni wszystkie potrzeby pojazdu.
  • Jeżeli wygodniejszą opcją jest zamówienie akumulatora online, zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu.uruchom.com. Również tutaj można skorzystać z wyboru akumulatora według marki i modelu samochodu.

Sklep z akumulatorami Poznań

Uruchom.com nowy oddział w Poznaniu

Nasz sklep uruchom.com w Poznaniu posiada w sprzedaży akumulatory polskich i światowych marek:  Banner, Bosch, CTEK, Duracell, Energizer, Fiamm, Kukla, Landport, Moll, Optima, Poweroad, Stef-pol, Topla, Telwin, Unibat, Varta, Yuasa, Akumax, Sznajder, Victron Energy i dużo więcej.

Indywidualne podejście, oryginalne baterie, szybka dostawa oraz gwarancja to nasze główne atuty. Przyjeżdżając lub dzwoniąc do nas zawsze można otrzymać fachową poradę.

 

Sklep z akumulatorami

Centrum wysyłkowe i centrala firmy w Warszawie

 

Nasz nowy sklep z akumulatorami w Poznaniu posiada szeroki asortyment do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, kosiarek, traktorów, maszyn budowlanych, kamperów, łodzi, quadów, podnośników platformowych, wózków widłowych, alarmów i wiele więcej. Warto postawić na profesjonalizm, uczciwość i atrakcyjne ceny.

+2

Jak kupić najtańsze ubezpieczenie OC samochodu

Poprzedni

Jak zostać testerem oprogramowania?

Następny

Zobacz także

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej 4 kółka