Akumulatory Uruchom Black

Nowa seria akumulatorów Uruchom Black dostosowana jest do najnowszych rozwiązań technologicznych i spełnia wszelkie normy bezpiecznego użytkowania. Przy realnej cenie kierowca otrzyma wysoką jakość, komfort podczas eksploatacji i spełnienie wymagań, jakie stawiane są urządzeniom do rozruchu silnika. Jest to sprawdzony produkt, który idealnie wpasuje się w standardy obecnie poszukiwanych akumulatorów, wolnych od wad fabrycznych i powstawania poważnych usterek mechanicznych.

Najważniejsze cechy akumulatorów Uruchom Black

Akumulator Uruchom Black

Nowoczesne baterie to idealny wybór nie tylko dla wytrawnych, ale również niedoświadczonych kierowców, którzy nie mają jeszcze wiedzy na temat obsługi takich urządzeń. Akumulatory Uruchom Black wyposażono we wkładki antywybuchowe, które gwarantują zabezpieczenie przed przeciążeniem, nieprzewidzianym wybuchem i przegrzaniem w czasie eksploatacji. Nowa seria produktów wyróżnia się znakomitymi parametrami rozruchowymi z dodatkowo zainstalowanym centralnym odpowietrzaniem.

Akumulatory Uruchom Black stanowią gwarancję:

  • Bezpieczeństwa podczas eksploatacji
  • Dobre parametry rozruchowe
  • Długiej żywotności dzięki wyposażeniu w bardzo nowoczesne i trwałe podzespoły
  • Doskonałej wytrzymałości dzięki zamontowaniu innowacyjnej płyty ze stopu wapnia
  • Komfortowego użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych bez względu na panującą temperaturę na zewnątrz
  • Odporności na wilgoć i korozje
  • Przystępnej ceny dla każdego właściciela pojazdu
  • Całkowitej bezobsługowości w zakresie kontroli i uzupełniania płynów
  • Zredukowany efekt samowyładowania
  • Nowa ulepszona gama akumulatorów

Zalety Uruchom Black

Akumulatory Uruchom Black są optymalnym wyborem do samochodów osobowych ze standardowym wyposażeniem.

Co wyróżnia akumulatory Uruchom Black?

Innowacyjne rozwiązania technologiczne płyty, perfekcyjna formuła masy czynnej i budowa kratki wyróżnia te urządzenia wśród innych na rynku. Nowoczesne akumulatory Uruchom Black zapewniają komfortowe i bezobsługowe użytkowanie również dzięki poręcznemu uchwytowi, który ułatwia jego sprawny montaż. Można również bez problemu przenosić i demontować urządzenie.

Zobacz także >> Linia akumulatorów Uruchom® Kamper

Właściciel pojazdu nie musi ciągle kontrolować baterii, ponieważ seria akumulatorów Uruchom Black została wyposażona w zabezpieczenie przed ewentualnymi wyciekami. Nowa seria akumulatorów spełnia wszystkie wymagane normy, co czyni ją bezpieczną i komfortową podczas pracy. Wszystkie wprowadzone mechanizmy są nie tylko gwarancją skutecznej ochrony samego akumulatora oraz samochodu, ale również przyjaźnie wpływają na ochronę środowiska naturalnego.

Wysoka jakość i dobra cena to akumulatory Uruchom Black

Baterie Uruchom Black demonstrują nie tylko wysoką jakość wykonania wewnątrz baterii, ale również designerski wygląd zewnętrzny, co czyni je zauważalnymi i dobrze reprezentującymi urządzeniami tej marki. Akumulatory cechują się pełną funkcjonalnością podczas używania a także dużą mocą rozruchową, posiadają doskonałe parametry, co razem zapewnia ich niezawodność i bezawaryjność.

Konstrukcja Uruchom Black

Warto zwrócić uwagę na serię akumulatorów Uruchom Black i wyposażyć swój samochód w innowacyjny produkt, który będzie cieszył właściciela długim czasem eksploatacji bez względu ilość przejechanych kilometrów oraz czy za oknem będzie mróz czy upał. Są to baterie najwyższej jakości spełniające europejskie standardy.

Zobacz także >> Budowa i tuning samochodów – studia inżynierskie, które warto wybrać!

To sprawdzony produkt który nie zawiedzie podczas pokonywania długich tras oraz w czasie jazdy po mieście i staniu w korkach. Każdy kto nie chce często zmieniać urządzenia rozruchowego w swoim aucie, powinien wypróbować akumulator z serii Uruchom Black który będzie służył długo i niezawodnie.

 

4.6/5 - (47 votes)

Accord – japońska legenda niedostępna w Europie

Poprzedni

Elektromobilność w Polsce. Intensywny rozwój w ostatnich miesiącach

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka