darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Prędzej czy później przychodzi czas, kiedy trzeba wymienić samochód na nowy, a przynajmniej nowszy model. Aby sprzedać stary, najczęściej wystawiamy ogłoszenie w internecie. Jak zrobić to za darmo i w prosty sposób, który nie zszarga nam nerwów?

Kupujący mają w miarę prosto – wystarczy, że wejdą na portal z ogłoszeniami i zaczną przeglądać zamieszczone tam oferty. Jeśli jednak chcemy zamieścić ogłoszenie o sprzedaży, może okazać się to trudniejsze, niż na pozór się wydaje. Wiele platform wymaga opłaty za zamieszczenie takiego ogłoszenia, inne mają bardzo skomplikowany interfejs. Rozwiązania dostarcza sprzedawacz.pl.

Co możemy zaoferować na sprzedawacz.pl?

Na sprzedawacz.pl możemy wystawić na sprzedaż – oraz oczywiście nabyć – w zasadzie wszystko. Na portalu tym zamieszczać można darmowe ogłoszenia z takich kategorii, jak: motoryzacja, nieruchomości, meble, sprzęt domowy, zabawki, książeczki dla dzieci i wiele innych.

Jeśli chodzi o darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, to znaleźć tu możemy pozycje: samochody, motocykle i skutery, przyczepy i naczepy, autobusy, pojazdy specjalistyczne, części samochodowe, akcesoria, koła i opony, pielęgnacja samochodu, części i akcesoria motocyklowe czy wyposażenie warsztatu. Mówiąc krótko, platforma ta umożliwia nam sprzedaż i kupno wszystkiego, co związane jest z branżą motoryzacyjną.

Wygodnie i darmowo

Co dla wielu sprzedających jest bardzo istotne, na sprzedawacz.pl standardowe ogłoszenie sprzedaży samochodu lub motocykla wystawić można całkiem za darmo. Zamieszczać wiele ofert bez opłat mogą również osoby zajmujące się handlem samochodami. Wszyscy, którym zależy na szybszej sprzedaży pojazdu, mają możliwość skorzystania z jednej z kilku opcji promocji ogłoszenia.

Oferty wystawia się w sposób bardzo prosty i ergonomiczny. Zajmie to tylko kilka chwil! Wystarczy skorzystać z formularza, wybrać kategorię, wypełnić odpowiednie pola, dodać zdjęcia – i już gotowe! Nie trzeba się rejestrować – należy podać jedynie swoje imię i adres e-mail, na który wysłany zostanie mail aktywacyjny do ogłoszenia. Dla osób prowadzących autokomisy dostępny jest mechanizm automatycznego zaczytywania ogłoszeń. Każde ogłoszenie będzie prezentowane przez 45 dni od zamieszczenia. W tym czasie można je edytować lub wcześniej zakończyć w wypadku sprzedaży pojazdu. Po upływie 45 dni pojawia się opcja bezpłatnego wznowienia oferty.

Na sprzedawacz.pl znaleźć też można porady, w jaki sposób zredagować ogłoszenie, aby przyciągnęło ono jak najwięcej potencjalnych klientów. Toteż dzięki tej platformie w darmowy i prosty sposób można zawrzeć naprawdę korzystną transakcję.

5/5 - (1 vote)

Przyczepy gastronomiczne czyli Jak odnieść sukces w ruchomym biznesie gastronomicznym

Poprzedni

Dywaniki samochodowe na każdą porę roku

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka