wzmacniane akumulatory motocyklowe

Wzmacniane akumulatory motocyklowe Uruchom Bike znajdują zastosowanie zarówno w zwykłym motorze, jak i skuterze z start stop. W krajach azjatyckich od wielu lat w jednośladach zamontowany jest system start stop. Charakteryzuje się on tym, że rozpoznaje, kiedy pojazd zwalnia i kierujący planuje się zatrzymać. W takiej chwili system start stop dezaktywuje silnik. Przy aktywacji silnika wystarczy dodać rączką trochę gazu i pojazd rusza bez ponownego uruchomiania.

Wzmacniane akumulatory motocyklowe również do start stop

Samoistne działanie systemu start-stop i fakt, że nie można zawiesić jego działania, wymaga większego poboru prądu. Zwykły akumulator szybko się wyczerpie w takim trybie pracy. Dlatego firma Uruchom Bike jako jedna z nielicznych i pierwszych na rynku specjalizuje w dostarczaniu wzmacnianych akumulatorów do jednośladów opartych na start stop, nadających się również do tradycyjnych motocykli z dużym obciążeniem prądowym. Pomimo że dedykowane do skuterów z start stop, mają szerokie zastosowanie.

Uruchom Bike

oferuje akumulatory motocyklowe o większej mocy rozruchowej i dłuższej żywotności od tradycyjnych akumulatorów. Wyprodukowano je według technologii Adavanced AGM. Cechuje je wysokie napięcie spoczynkowe podczas transportu, co przekłada się na lepsze napięcie akumulatora podczas pierwszego montażu.

Akumulatory Uruchom Bike ułatwiają pracę pojazdów, szczególnie skuterów z start stop. Dzięki wykonaniu w oparciu technologię AGM Start Stop Ready mają o 30 proc. większą energię rozruchową  i o wiele dłuższą żywotność niż zwykłe akumulatory wypełnione elektrolitem w formie płynnej. Akumulatory posiadają dwuletnią gwarancję, co zapewnia komfort ich użytkownikom.

Wzmocnione akumulatory Uruchom Bike

są kompletnie bezobsługowe, od razu gotowe do użycia, nie wymagają konserwacji. Wzmocniona moc rozruchowa gwarantuje im trwałość, dłuższą żywotność i funkcjonalność. W bateriach dokonuje się recyrkulacja gazów, co pozwala na utrzymanie wody na stałym poziomie bez konieczności jej uzupełnienia.

Akumulatory są na tyle wzmocnione, wytrzymałe, że z powodzeniem można intensywnie je użytkować kilka sezonów. To szczególna cecha, która odróżnia je od zwykłych akumulatorów.

Właściwości akumulatorów Uruchom Bike

Wzmocnione akumulatory motocyklowe posiadają wysoką kompresję, udoskonaloną strukturę kratki ołowiowej. Wzmocniona obudowa czyni je odpornymi na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Takie baterie sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach.

Zobacz >> Części po VIN – Wyszukiwanie części zamiennych

Posiadają zdolność wyższej absorpcji energii i szybciej się ładują, co pozwala im cały czas utrzymywać pewne optimum prądu. Wyższa moc rozruchowa pozwala komfortowo czuć się kierującemu pojazdem bez obawy, czy silnik się nie uruchomi.

Nawet przy niskim naładowaniu akumulatora jest on zdolny do szybkiego rozruchu. Seria akumulatorów Uruchom Bike wyposażona jest we wzmocnione końcówki biegunowe, pozwalające na szybszy i całkowity przepływ prądu podczas rozruchu.


Szerokie i uniwersalne zastosowanie

Uruchom Bike nadają się nie tylko do skutera bazującego na systemie start stop, ale również do maszyn, które pracują pod większym obciążeniem energetycznym. Z powodzeniem można je zastosować w skuterach wodnych, quadach,  dużych motocyklach i małych agregatach prądotwórczych.

4.7/5 - (107 votes)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek?

Poprzedni

Jak wybrać dywaniki samochodowe – welurowe czy gumowe?

Następny

Zobacz także

Więcej 2 kółka