Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to idealne rozwiązanie zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, które chcą wzbogacić się o nowe pojazdy. To bardzo wygodna, a jednocześnie nieduża inwestycja, która umożliwia nam komfortowe korzystanie z samochodu. Dużym plusem jest fakt, że firmy zajmujące się wynajmem, obligują się do kompleksowej obsługi, w zakresie użytkowania pojazdu. Mowa tutaj o regularnych przeglądach, naprawach samochodu, czy organizowaniu pojazdu zastępczego w razie konieczności. Dlatego też Carly.pl to strzał w dziesiątkę.

Motoryzacja to nasza pasja, dlatego też znamy się na tym co robimy. Wkładamy w to całe nasze serce, przez co bez obaw możesz nam zaufać. Samochody, jakie oferujemy są sprawdzone, nowe, a co ważniejsze bardzo bezpieczne. Stawka, jaką jesteś zobowiązany ponosić za wynajem pojazdu jest stała, co okazuje się dodatkową zaletą. Masz większą kontrolę nad swoimi wydatkami, łatwiej jest Ci je przewidzieć, a co ważniejsze nie musisz stresować się podwyższeniem kosztów wynajmu.

Plusy wynikające z wynajmu długoterminowego

Decydując się na długoterminowy wynajem masz gwarancję kompleksowej obsługi. Oferujemy przeglądy, wymianę olejów, filtrów, a także opon. Nie musisz przejmować się ubezpieczeniami oraz naprawami, które spoczywają na naszych barkach. Ponadto, przygotujemy dla Ciebie samochód zastępczy, w razie wystąpienia awarii lub kolizji. Wszystko co robimy, robimy po to, aby było Ci wygodniej. Dzięki nam zyskujesz nie tylko czas, ale nie ponosisz dodatkowych kosztów za powstałe problemy.

Czytaj także >> Poznaj program Renault Selection na auta używane!

Wybierając samochód spośród naszej oferty, możesz liczyć na nowoczesne modele, wyposażone w funkcje ułatwiające jazdę i poprawiające jej komfort. Nie musisz uiszczać żadnej wpłaty własnej, a pierwsze koszty obowiązują Cię od dnia rozpoczęcia użytkowania pojazdu. Sam proces wynajmu na Carly.pl nie jest skomplikowany. Wystarczy wybrać odpowiedni samochód, wypełnić formularz i podpisać umowę.

Wygodne samochody w atrakcyjnych cenach

Jeśli samochód, jakim jesteś zainteresowany nie jest dostępny na stronie Carly.pl możesz skontaktować się z nami, w celu znalezienia oferty dla Ciebie. Pojazdy można odbierać u autoryzowanych dealerów lub zdecydować się na bezpłatną „dostawę” pod dom. Oferty samochodów na naszej stronie są bardzo czytelne, weźmy na przykład audi q5. Wynajem długoterminowy tego samochodu to miesięczny koszt 2,151 zł. Cena jest bardzo atrakcyjna, a wraz z nią otrzymujesz pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW, samochód zastępczy oraz pełen serwis w tym naprawy.

Sam samochód to model idealny, dla tych którzy uwielbiają komfort podczas jazdy. Audi Q5 wyposażone jest w elektryczne lusterka, kamerę cofania, klimatyzacje oraz asystenta podjazdu. Specyfikacja pojazdu to napęd 4×4, automatyczna skrzynia biegów oraz dwu litrowy silnik o mocy 204KM. Jeśli więc szukasz sprawdzonych pojazdów z gwarancją producenta oraz bogatym wyposażeniem, odwiedź Carly.pl i zdecyduj się na wynajem długoterminowy już dziś.

4.5/5 - (2 votes)

Firma transportowa – rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowe

Poprzedni

Jak dobrać akumulator do samochodu osobowego? Poradnik!

Następny

Zobacz także

Więcej 4x4