Spinki samochodowe

Jest 16 marca 2014 roku, trwa właśnie Grand Prix Australii Formuły 1. W wyścigu w bolidzie Mercedesa z pierwszej pozycji startuje Lewis Hamilton. Niestety, już od początku jego silnik pracuje nierówno. Inżynierowie w garażu podejrzewają awarię jednego z cylindrów. Robią, co mogą, ale już po kilku okrążeniach cała jednostka napędowa ulega zniszczeniu, a kierowca nie kończy wyścigu. Czemu o tym mówimy? Analizy w fabryce wykazały, że przyczyną tego wszystkiego była awaria prostego elementu w silniku… wartego około 1 euro.

Spinki samochodowe

Czasem właśnie to te „drobnostki” mają kluczowe znaczenie, dlatego powinniśmy szczególnie o nie zadbać. Inna sprawa – spinki samochodowe i elementy mocujące lubią znajdować się w trudno dostępnych miejscach, zatem tym bardziej warto zainwestować raz, a dobrze i zapewnić sobie spokój ducha. Takie jest nasze podejście, dlatego rozpoczęliśmy sprzedaż wysokiej jakości spinek samochodowych i innych drobnych elementów.

Zobacz także >> Monitoring GPS jako zabezpieczenie przed kradzieżą auta

Nasza poznańska firma ma w ofercie części do najróżniejszych zastosowań. Planujesz remont tapicerki? Mamy coś specjalnie dla Twoich potrzeb. Montujesz listwy progowe? Nowe spinki lub kołki będą je solidnie trzymały. Coś stuka w drzwiach? Znajdziemy element, który pomoże Ci się z tym uporać. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających. W zależności od zastosowania mamy elementy z gumy, plastiku lub metalu, produkowane przez polską firmę Romix. Produkty te trafiły już do odbiorców w całym kraju i cieszą się dużym uznaniem. Wierzymy, że warto wspierać lokalną przedsiębiorczość, dlatego z dumą oferujemy polskie produkty.

W naszym kraju pogoda lubi się zmieniać, dlatego chcemy zwrócić uwagę na jedną kwestię: każda spinka samochodowa i kołek muszą być zamocowane stabilnie – i stale! – na swoim miejscu. To właśnie gwinty i otwory w karoserii najczęściej stają się ogniskami zapalnymi powodującymi korozję. Nie pozwólmy, żeby brak jednego elementu lub odpadnięcie taniej spinki spowodowały, że zgniją nam progi pod podłogą.

W naszym sklepie znajdziesz spinki do samochodów najróżniejszych producentów: z europejskich marek mamy chyba wszystko od Alfy Romeo po Volkswagena – sprawdź nas! Jesteś posiadaczem auta zza oceanu? Dodge, Chrysler i Jeep nie są nam obce, tak samo jak marki z Azji. Szeroki wachlarz naszych produktów sprawia, że nawet w egzotycznych przypadkach możemy znaleźć element, który będzie dokładnie pasował do Twojego unikatowego przypadku.

Zobacz także >> Przelicznik KW na KM – sprawdź dlaczego trzeba przeliczać

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sklep Internetowy, w którym przygotowaliśmy wygodną wyszukiwarkę produktów i każdy element dokładnie zwymiarowaliśmy. Sami robimy zakupy przez Internet i rozumiemy, jak ważna jest pewność, że dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Każdy doświadczony mechanik i majsterkowicz to wie – te drobne elementy muszą pasować od razu i nikt nie ma czasu na szukanie i sztukowanie, gdy cała robota stoi. My – poznaniacy – rozumiemy to bardzo dobrze i jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. Porozmawiajmy, a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Zobacz także >>  https://emoto.com.pl/elektronarzedzia-bez-ktorych-nie-mozna-sie-obyc

Motofrancuzy.pl
tel.: 728 280 270
sklep@motofrancuzy.pl

5/5 - (13 votes)

John Wick 3 Netflix – nasza recenzja oraz 3 podobne filmy na Netflixie!

Poprzedni

Ślepnąć od świateł Netflix

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka