Jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC/AC na rynku?

Mamy wiele sposobów oraz wiele firm, w których możemy zakupić ubezpieczenie OC/AC. W każdym miejscu otrzymamy inne oferty cenowe. Jak znaleźć szybko najlepszą i najtańszą ofertę ubezpieczenia? Warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, która porówna dla nas dziesiątki ofert i wybierze najlepszą. W ten sposób możemy zaoszczędzić kilkaset złotych. Dodatkowo często porównywarki ubezpieczeń OC oferują nam dodatkowe bonusy. Przykładem może być tutaj Mubi, która dla nowego klienta oferuje zwrot 150 zł za ubezpieczenie OC lub AC.

Jak korzystać z porównywarki OC?

Porównywarki ubezpieczeń są bardzo proste w użyciu. Wystarczy przejść na wskazaną stronę, która przekieruje nas do porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych. W kilku prostych krokach uzupełnimy podstawowe informacje o pojeździe oraz kierowcy. I w ten sposób mamy porównane kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych poprzez jedno kliknięcie. Wystarczy wybrać najlepszą ofertę i zakupić ją.

Zobacz także >> https://emoto.com.pl/wygodne-rozwiazania-finansowe-dla-aut-marki-seat-i-cupra/

Aktualnie porównywarki ubezpieczeń mają wgląd w naszą historię stłuczek itd. Dzięki temu jeszcze lepiej są w stanie wyliczyć nam lepsze oferty na ubezpieczenie. W ten sposób możemy zaoszczędzić spokojnie kilkaset złotych na ubezpieczeniu OC.

Z porównywarki ubezpieczeń możemy skorzystać równie gdy szukamy nowego ubezpieczenia lub gdy chcemy zmienić aktualne ubezpieczenie z powodu chociażby wysokiej ceny. Gdy otrzymamy wyliczenie od ubezpieczyciela na nowy rok, nie musimy go opłacać. Możemy wyliczyć sobie ubezpieczenie w porównywarce i jeśli znajdziemy tańsze zakupić je, a poprzedniemu ubezpieczycielowi wystarczy wypowiedzieć umowę, i można to zrobić przez Internet.

W łatwy sposób możemy oszczędzać kilkaset złotych rocznie na samym ubezpieczeniu OC.

Bonus 150 zł od Mubi, jak go otrzymać?

Aktualnie ciekawy bonus posiada porównywarka Mubi. Zwraca na konto 150 zł jeśli kupimy ubezpieczenie w ich porównywarce. Z tym bonusem ubezpieczenie możemy kupić nawet w okolicy 200 zł. Jest to aktualnie jedna z lepszych ofert od porównywarek OC.

Aby skorzystać z bonusu 150 zł, musimy przejść przez link od partnera, aby bonus nam się zaliczył. Przykładowo link i informacje o bonusie 150 zł od Mubi znaleźć możemy pod tym linkiem – https://okazone.pl/kod-rabatowy/mubi-bonus-150-zl-dla-ambitnych-2-000-zl-najtansze-ubezpieczenie-oc-ac-mubi-bonus-150-zl/

Z bonusu można skorzystać 2 razy w przeciągu 2 lat na 2 różne samochody. Warto czytać regulamin, aby mieć pewność zdobycia bonusu.

Po zakupie polisy należy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe: „Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce”, oraz podać swój rachunek bankowy. Pieniądze zostaną przesłane do 30 dni.

Warto też śledzić inne promocje na stronie – https://okazone.pl

5/5 - (4 votes)

Booster rozruchowy – jak wybrać, by nie żałować zakupu?

Poprzedni

Auto detailing – coraz popularniejsza usługa wśród właścicieli najnowszych aut, ale nie tylko

Następny

Zobacz także

Więcej Porady