John Wick 3 Netflix

Co prawda John Wick 3 już jakiś czas temu wszedł na ekrany kin, ale dopiero niedawno mieliśmy okazję nadrobić ten film. I już żałujemy, że dopiero teraz! Jeżeli nie widziałeś jeszcze żadnej części serii i dopiero zastanawiasz się nad tym, czy warto zabrać się za seans, śpieszymy z odpowiedzią – warto! Przygotowaliśmy też trzy filmy, które warto zobaczyć po seansie Johna Wicka 3 na Netflixie!

John Wick 3 Netflix, CDA, online

Ucieczka z Nowego Jorku

Film opowiada o doświadczonym zawodowym zabójcy, Johnie Wicku (w głównej roli fenomenalny Keanu Reeves), który zmuszony jest powrócić z emerytury do zawodu. Po zabójstwie członka Najwyższej Rady główny bohater zostaje ekskomunikowany, a na jego głowie ciąży wyrok śmierci. Wick musi bezpiecznie opuścić Nowy Jork i znaleźć sposób na zdjęcie ekskomuniki, co okaże się niełatwym zadaniem – na jego głowę czyha cała społeczność płatnych morderców, a jedyną sojuszniczką zabójcy jest jego przyjaciółka z przeszłości, której lojalność wisi na włosku.

Zobacz również >> Ślepnąć od świateł Netflix

Dynamiczna akcja i morze trupów

John Wick 3 to świetnie nakręcone kino akcji, które hipnotyzuje udaną estetyzacją przemocy i fenomenalną pracą kamery. Film przepełniony jest dynamicznymi scenami akcji, które przełamują gatunkowe schematy. Szczególnie chwalonym elementem produkcji jest choreografia walk – Keanu Reeves trenował godzinami nad każdym najmniejszym ruchem w scenach walk. Efekt jest piorunujący – pojedynki w filmie przypominają piękny i niezwykle brutalny taniec.

Zresztą to właśnie główny bohater jest filarem, na którym oparto cały film. John Wick to postać tragiczna i zmęczona życiem, a jedynym celem bohatera jest zemsta i przetrwanie. Zabójca zostawia za sobą spaloną do cna ziemię i morze trupów. Krytycy chwalili Keanu Reevesa nie tylko za doskonałe sceny akcji, ale także za świetną grę aktorską w scenach z dużą dawką dramaturgii. John Wick 3 to prawdziwa gratka dla fanów kina akcji!

Trzy części, czwarta w drodze

Niestety jeżeli chodzi o John Wick 3 Netflix, cda, online nie posiada obecnie tego filmu w swojej ofercie. Ale nic straconego! W serwisie obejrzeć możesz dwie pierwsze części serii, które również obfitują w emocjonującą akcję. W przygotowaniu jest obecnie czwarta część serii – amerykańska wytwórnia Lionsgate, właściciel praw do marki, wstępnie zapowiedziała datę premiery Johna Wicka 4 na 21 maja 2021.

W świetle nadchodzącej premiery czwartej części jesteśmy pewni, że amerykański serwis streamingowy wykupi prawa do trójki, a John Wick 3 na Netflixie lub cda już wkrótce będzie dostępny. Już nie możemy doczekać – chętnie obejrzymy film drugi raz! 

 

Jakie filmy na Netflixie są podobne do trzeciej części Johna Wicka?

Jeżeli widziałeś już wszystkie trzy części serii i wciąż liczysz na więcej, specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy trzy filmy Netflixa, które są podobne do Johna Wicka 3.

Polar, czyli Mads Mikkelsen powraca z emerytury

Wypuszczony w 2019 roku Netflix Original Polar jest de facto kopią fabuły Johna Wicka. Główną różnicą jest postać protagonisty filmu – osadzony w głównej roli Mads Mikkelsen jest starszy od Keanu Reevesa. Choć film zebrał negatywne recenzje krytyków, kolorowa stylistyka i dynamiczna akcja sprawiają, że wart jest obejrzenia.

Protektor, czyli nie zadzieraj z Jasonem Stathamem

Jeżeli lubisz kino akcji z Jasonem Stathamem, Protektor to idealna pozycja dla ciebie! Amerykański aktor wciela się w byłego policjanta z zasadami, pod opiekę którego trafia inteligentna, koreańska dziewczynka. Ochrona dziecka przed nowojorską mafią okazuje się być niebezpiecznym zadaniem. 

6 underground, czyli szalona jazda bez trzymanki

Jeżeli szukasz alternatywy dla Johna Wicka 3 na Netflixie, powinieneś rozważyć seans 6 underground. Reżyserem produkcji jest Michael Bay, mistrz dynamicznego kina akcji, a w głównej roli obsadzony został Ryan Reynolds.

6 underground to dwugodzinna dawka adrenaliny – zdecydowana większość filmu to dynamiczna akcja, równie widowiskowa co sceny z Johna Wicka 3.

Zobacz również >> Ślepnąć od świateł Netflix

Każdy z trzech zaproponowanych przez nas filmów wciąga na tyle, że przed seansem zachęcamy do zaopatrzenia się w solidną dawkę popcornu. Gwarantujemy, że nie będziesz chciał wstać sprzed ekranu telewizora!

Gdzie można obejrzeć John Wick 3?

  • CDA >> na tą chwilę brak
  • Netflix>> na tą chwilę brak
  • HBO GO >> na tą chwilę brak
  • Player >> sprawdź >> tutaj
  • Amazon >> na tą chwilę brak
4.9/5 - (15 votes)

Gra o tron na Netflix – Jakie seriale są alternatywą dla Gry o Tron?

Poprzedni

Spinki samochodowe a Grand Prix Australii Formuły 1

Następny

Zobacz także

Więcej Rozrywka