pakiet John Cooper Works GP

Pakiet John Cooper Works GP to dodatkowe wyposażenie do MINI John Cooper Works. Znajduje się w nim m.in. szereg różnorodnych elementów stylistycznych. W ten sposób autem można cieszyć się podczas codziennych przejażdżek, ale też nieco dalszych wyjazdów. Pakiet przeznaczony jest przede wszystkim dla tych kierowców, którzy są zwolennikami wyścigowej jazdy po drogach.

pakiet John Cooper Works GP

Źródło: bmwgroup

 

Poszczególne elementy, które wchodzą w skład pakietu są idealnie dopracowane i pasują do wybranego samochodu. Zaprojektowano je po szerokich analizach z osobami działającymi w branży motosportu. Pakiet daje pewność uzyskania niesamowitych osiągów, nie tylko na płaskich odcinkach drogi. Dodatkowo kierowcy mają zapewnioną pełną przyczepność oraz podwyższone bezpieczeństwo, nawet przy nieco większych prędkościach.

Pakiet John Cooper Works GP – Zyskanie sportowego charakteru

Pakiet MINI John Cooper Works dzięki dodatkowym elementom stylistycznym zyskuje sportowy charakter, co najważniejsze jest on w pełni autentyczny. Otrzymuje się m.in. metalizowany lakier w kolorze Racing Grey, ale też specjalny czarny otwór na masce, czarną pokrywę wlewu paliwa oraz klamki. Jak widać wszystko jest bardzo dobrze przemyślane. Obręcze kół (18-calowe) posiadają napis „GP”. W takim aucie można poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, spełniając swoje marzenia z dzieciństwa. 

Felgi John Cooper Works GP

Źródło: bmwgroup

Zainteresowani mogą liczyć również na czarne wstawki, lampy tylne, logo MINI czy też ramki reflektorów. Jest tego naprawdę sporo, ale można mieć pewność, że pracowali nad tym bardzo doświadczeni specjaliści, którym można oczywiście zaufać. Wygląd samochodu jest podkreślony, wszystko jest drapieżne oraz wyścigowe. Jeśli ktoś jest zwolennikiem motoryzacji i wyścigów samochodowych, w takim samochodzie z pewnością odnajdzie się bardzo dobrze.

Pakiet John Cooper Works GP - Wyposażenie dodatkowe 1

Źródło: bmwgroup

Nic dziwnego, że zainwestowanie w specjalny pakiet John Cooper Works GP to absolutny strzał w dziesiątkę. Na uwagę zasługuje to, że nawet w takiej konfiguracji samochód świetnie spisuje się podczas pokonywania codziennych kilometrów, np. z domu do pracy.

Zobacz także >> Audi E-Tron

Jego wnętrze jest jednak niepowtarzalne, a kierowcy mają wrażenie, iż siedzą w środku samochodu wyścigowego i zaraz udadzą się nim na start jakiegoś poważnego wyścigu, w którym do wygrania będą olbrzymie pieniądze.

Pakiet odpowiadający potrzebom wszystkich użytkowników

Pakiet odpowiada na potrzeby wszystkich użytkowników. Obejmuje fotele sportowe w tapicerce z Dinamiki. Ponadto na fotelach znajduje się specjalnie zaprojektowane logo „GP„. Napis można zauważyć również na przednich dywanikach, więc na pewno nie umknie uwadze kierowców, jak i pasażerów. Są doskonale widoczne.

Zobacz także >> BMW serii 4 Coupé 2020

Niesamowitym elementem jest także skórzana kierownica, bardzo przyjemna w dotyku. Posiada metalowe oznaczenie, znajdujące się na godzinie 12. W środku znajduje się także 8-stopniowa skrzynia Steptronic. Auto zyskuje w ten sposób dynamiczną charyzmę, wspaniały wygląd i oryginalny design. Wyruszając nim na miasto można mieć pewność, że inni kierowcy zwrócą na nie uwagę, a właściciel będzie odczuwać pełną przyjemność z pokonywania kolejnych kilometrów. 

Video Pakiet John Cooper Works GP

 

Źródło: bmwgroup

5/5 - (21 votes)

Audi E-Tron- Dynamika, perfekcja oraz wysoka jakość ładowania

Poprzedni

Jak się ubrać na motocykl?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka