Samochód na minuty w Warszawie

Wynajem samochodów jest obecnie usługą dostępną w różnych formach. Jedną z nich jest wynajem aut na minuty. Wśród warszawskich kierowców jest to rozwiązanie cieszące się ogromną popularnością – na jakich zasadach ono funkcjonuje?

Na czym polega wynajem aut na minuty?

Wynajem samochodów na minuty to bardzo wygodny sposób na korzystanie z auta w systemie krótkoterminowym. Stanowi znakomitą alternatywę dla transportu publicznego czy drogich taksówek. Umożliwia poruszanie się po mieście w komfortowych warunkach. Na flotę udostępnianą klientom w ramach najmu minutowego składają się nowoczesne i funkcjonalne auta przystosowane do typowo miejskiej jazdy. Niejednokrotnie pada tu pytanie o auta luksusowe – Warszawa w tym zakresie zgłasza spore zapotrzebowanie. Chcąc wynająć taki pojazd, trzeba zgłosić się do wybranej wypożyczalni i zawrzeć pisemną umowę.

Jak wynająć auto na minuty w Warszawie?

W celu wynajęcia samochodu na minuty w Warszawie należy zainstalować na swoim smartfonie prostą w obsłudze aplikację PANEK CarSharing i założyć w niej konto klienta indywidualnego lub biznesowego. Podczas rejestracji trzeba podać numer karty płatniczej oraz przesłać skan aktualnego prawa jazdy. Bardzo ważne jest to, aby dane wpisane do formularza rejestracyjnego pokrywały się z informacjami na prawie jazdy. Po aktywacji konta kierowca zyskuje dostęp do wszystkich funkcji aplikacji, która jest niezbędna do otworzenia samochodu, zakończenia usługi, uiszczenia płatności oraz zlokalizowania wolnych pojazdów.

Dlaczego opłaca się wynająć auto na minuty w Warszawie?

Samochód na minuty w Warszawie warto wypożyczyć z paru powodów. Płaci się tylko za realnie pokonany dystans oraz za rzeczywisty czas przejazdu. Nie trzeba przy tym przejmować się takimi kwestiami jak tankowanie, ubezpieczenie, serwis, wymiana opon oraz spadek wartości auta. Istotny jest też tutaj aspekt ekologiczny – jeden współdzielony samochód jest w stanie zastąpić kilka prywatnych aut osobowych, co oznacza mniej spalin emitowanych do atmosfery.

5/5 - (1 vote)

Czy sprowadzanie luksusowych aut z USA jest dobrym pomysłem?

Poprzedni

Używany Ford Fiesta VII – auto dla wymagających

Następny

Zobacz także

Więcej 4x4