Mobilna wulkanizacja samochodów ciężarowych

W przypadku samochodów osobowych wymiana opony to stosunkowo prosta czynność. Wielu kierowców potrafi wykonać ją samodzielnie i to w dosyć krótkim czasie. Niemniej jednak również do przebitej opony w aucie osobowym czasami wzywani są fachowcy. Natomiast jeśli chodzi o pojazdy ciężarowe, wymiana jest o wiele trudniejsza, zatem skorzystanie z usługi jest właściwie niezbędne. Mobilna wulkanizacja to usługa, na którą powinien móc liczyć każdy kierowca TiRa.

Czym jest Mobilny serwis opon TiR?

Obecnie coraz większą popularnością cieszy się mobilna wulkanizacja TiR. Jednak czym jest to rozwiązanie? Mowa o usłudze, która polega na tym, że serwisanci opon przyjeżdżają we wskazane przez klienta miejsce. Rzecz jasna możliwe jest wezwanie ekipy w miejsce, gdzie doszło do utraty powietrza w oponach. W przypadku samochodów ciężarowych przebicie opony to szczególnie niekorzystna sytuacja.

Zobacz także >> Nakładki na progi do auta – czy warto się na nie zdecydować?

Wynika to z faktu, że samodzielna wymiana opon jest bardzo trudna do zrealizowania, a opóźnienia w dostawach powodują duże straty dla firmy. Mobilna wulkanizacja jest zatem rozwiązaniem zapewniającym spokój w czasie jazdy. Kierowca wie doskonale, co ma robić, gdy dojdzie do utraty powietrza w oponach. Nie musi się obawiać, że zostanie pozostawiony sam sobie.

Mobilna wulkanizacja samochodów ciężarowych

Mobilny serwis opon TiR to coś więcej

Warto mieć na uwadze, że mobilna wulkanizacja TiR to nie tylko pomoc na drodze. Serwis opon ciężarowych, który oferuje usługę mobilnego serwisu opon TiR, nie ogranicza się zwykle do pomocy w nagłych wypadkach. Oferuje także dojazd do klienta w umówionym czasie. Po co korzystać z takiej usługi, zamiast wybrać się do wulkanizatora i tam załatwić wszystkie sprawy? Otóż korzyści jest co najmniej kilka:

  • brak kolejek,
  • realizacja usługi w dogodnym czasie,
  • realizacja usługi w wygodnym miejscu,
  • oszczędność środków finansowych,
  • kontrola nad wykonywanymi czynnościami.

Mobilna wulkanizacja to gwarancja braku kolejki do wykonania usługi. Jeśli serwis wyśle do Ciebie ekipę, nie będziesz czekać na realizację usługi – zostanie ona zrealizowana natychmiast. Co więcej, będzie to miało miejsce w wyznaczonym przez Ciebie czasie i miejscu. Niewątpliwie jest to gwarancja dużego komfortu. Ponadto, wyjazd do wulkanizatora to konieczność spalenia pewnej ilości paliwa oraz angażowanie kierowcy. Tym samym usługa generuje dodatkowe koszty. Mobilny serwis opon TiR okazuje się zatem rozwiązaniem oszczędnym pod kątem finansowym. Co więcej, klient ma możliwość stałego nadzorowania pracy usługodawcy, upewniając się, że wszystko jest wykonywane poprawnie.

5/5 - (4 votes)

Czyszczenie filtra DPF – co warto wiedzieć?

Poprzedni

Czas pracy kierowcy. Co ewidencjonować i rozliczać, by spać spokojnie?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka