Leasing Select

Leasing, znany na świecie od połowy XX wieku, w Polsce rozkwit swojej popularności zyskał dopiero w latach 90-tych. Dziś stanowi on jedno z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców rozwiązań finansowania auta. Sprawdźmy, gdzie go szukać w atrakcyjnych warunkach!

Co to jest leasing samochodowy?

Leasing samochodu polega na tym, że firma leasingowa przekazuje pojazd w użytkowanie leasingobiorcy, który zobowiązany jest do płacenia miesięcznych rat przez ustalony w umowie okres. Ta szczególna forma finansowania może przybrać dwie formy:

  • operacyjną (usługową) umożliwiającą dodanie do kosztów uzyskania przychodu niemal wszystkich wydatków związanych z pojazdem;
  • finansową (kapitałową), zgodnie z którą auto wchodzi w skład majątku leasingobiorcy zdolnego do korzystania z odpisów amortyzacyjnych.

A gdzie szukać korzystnych ofert leasingowych? Na przykład u dealerów samochodowych! Świetnym przykładem jest Nissan Financial Services, który w swojej bogatej ofercie posiada również niezwykle ciekawe propozycje leasingów na modele z aktualnej floty japońskiego producenta.

Czym jest Nissan Leasing Select?

Leasing Select stanowi wyjątkową ofertę na Juke’a oraz Qashqaia, które znajdują się w aktualnej ofercie modeli osobowych Nissana (https://www.nissanfinance.pl/leasing-select). Jest to świetna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, którym zależy na obniżeniu wydatków związanych z finansowaniem firmowej floty aut.

Decydując się na leasing Nissan Select, otrzymujesz gwarancję szeregu korzyści takich jak:

  • niskie raty miesięczne;
  • możliwość wymiany samochodu na nowszy model już po 2 latach;
  • elastyczne warunki podczas trwania umowy (wysokość wpłaty początkowej oraz okres leasingowania) oraz na jej końcu (zwrot pojazdu bez obligatoryjnej spłaty jego pozostałej wartości lub opcja wymiany na nowe auto).

Jesteś zainteresowany? Świetnie! Odwiedź stronę Nissan Financial Services lub wstąp do najbliższego salonu Nissana po więcej informacji!

Oceń ten post post

Rodzaje kasków motocyklowych – który wybrać?

Poprzedni

Jak wybrać właściwy filtr oleju?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka