Kupno używanego pojazdu

Przez wiele lat zakup używanego pojazdu był dla każdego kierowcy prawdziwym koszmarem. Problemy z dokumentacją, nieprawdziwy przebieg, czy nieoryginalny lakier to jedynie góra lodowa problemów, jakie mogą nas napotkać w trakcie szukania samochodu z rynku wtórnego. Rozwiązaniem tego problemu jest program Toyota Plus. Czym charakteryzuje się takie rozwiązanie?

Kupno używanego pojazdu – jak to wygląda?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że zakup używanego samochodu to nic prostego. Mimo tego, na taki ruch decyduje się spora część z nas. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że nowe auta to ogromny wydatek, na który mała cześć społeczeństwa jest w stanie sobie pozwolić. Skutkiem tego jest ogromny rynek wtórny takich pojazdów. Na portalach aukcyjnych nie brakuje jednak aut, które po prostu nie są warte uwagi. Na pierwszy rzut oka być może wyglądają dobrze, jednak po dokładniejszej weryfikacji ich stanu możemy zauważyć, że jest on po prostu karygodny. Wiele koncernów samochodowych stara się z tym walczyć i jednym z nich jest Grupa Cygan, pozwalająca nam na zakup używanej Toyoty za sprawą programu Toyota Plus. Co warto wiedzieć na jego temat?

Dlaczego program Toyota Plus jest świetny?

Największą zaletą samochodów z kraju kwitnącej wiśni jest ich niezawodność. Toyoty to auta, które już od wielu lat zajmują najwyższe miejsca we wszelkiego rodzaju rankingach niezawodności. Tylko i wyłącznie ten plus daje nam gwarancje, że są one w stanie przejechać wiele kilometrów i służyć kierowcy przez nawet kilkadziesiąt lat. Następną zaletą programu Toyota Plus jest możliwość ogromnego wyboru samochodów używanych, których stan został rzetelnie zweryfikowany. Na tym jednak nie koniec, każdy pojazd zakupiony w ten sposób objęty jest roczną gwarancję, w której czasie będzie on systematycznie serwisowany. Korzystnym atutem jest również ogrom gamy aut, które są dostępne. Samochody występują we wszystkich klasach i typach narzędzie, dlatego bez względu na to, czy potrzebujemy pojazdu dostawczego, rodzinnego, czy też sportowego, znajdziemy coś dla siebie.

W jaki sposób samochody z programu Toyota Plus są sprawdzane?

Wszystkie pojazdy, zanim trafią do programu, muszą zostać poddane bardzo szczegółowej oraz jednolitej weryfikacji, której potwierdzeniem jest dokument o nazwie Certyfikat Kontroli Jakości. W związku z tym auta przechodzi szczegółowe oraz wielopunktowe badanie, za które odpowiadają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Do tego celu wykorzystują oni specjalistyczne narzędzia i ścieżkę diagnostyczną. Dokładnej kontroli zostają poddane takie aspekty jak geometria oraz stan nadwozia, grubość powłoki lakierniczej, dopasowanie drzwi i pokryw, stan zderzaków i szyb, a także mocowanie i ewentualne uszkodzenia. Sprawdzane są nawet tak drobne elementy, jak pióra wycieraczek. Na tym jednak nie koniec, technicznej weryfikacji podlega całe oświetlenie pojazdu. Wszystko to po to, aby klient kupujący używaną Toyotę w prezentowanym programie miał pewność, że jego nowe auta będzie sprawne.

Finansowanie używanej Toyoty – co warto wiedzieć?

Wszyscy doskonale wiemy, że na zakup samochodu za gotówkę decyduje się naprawę mała liczba osób. Rozwiązanie to jest niezbyt opłacalne, dlatego Grupa Cygan oferuje nam tak zwany leasing SmartPlan. Propozycja ta powstała za sprawą połączenia bardzo niskich rat, a także cyklicznej wymiany pojazdu na następny używany samochód. W związku z tym jest to idealna opcja dla przedsiębiorców, którzy nie zamierzają włożyć zbyt wielu własnych środków w zakup auta. Nie bez znaczenia są również formalności, które w tym wypadku zostały znacząco ograniczone. To wielka zaleta, gdyż nikt z nas nie lubi zajmować się dziesiątkami dokumentów, a uniknięcie tego bardzo często nie jest możliwe.

5/5 - (3 votes)

Odkurzacz do samochodu, czyli zakup w sam raz

Poprzedni

Leasing auta – co można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka