Hyundai Kona wersja Electric

Hyundai Kona to jeden z tych samochodów, które nikogo nie pozostawiają obojętnym. Atrakcyjny design przyciąga spojrzenia, a najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie napędu oraz wyposażenia dowodzą, że współczesne modele koreańskiego producenta śmiało mogą rywalizować z europejską czy japońską konkurencją. Zwłaszcza, że cena Hyundaia Kona jest naprawdę atrakcyjna, a to tylko jeden z wielu atutów tego modelu.

Funkcjonalność + dobre wyposażenie = idealny samochód dla rodziny

Hyundai Kona to SUV, który w pełni zasługuje na miano auta rodzinnego. Sprawdzi się nie tylko w mieście, ale również podczas dalszych wyjazdów na weekend czy wakacje. Przepastny bagażnik w połączeniu z przestronnym wnętrzem gwarantują wysoki komfort podróżowania.

Kona oferuje również bardzo bogate wyposażenie. Już w standardzie (wersja PURE) dostajemy światła do jazdy dziennej LED z funkcją automatycznego włączania, kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi czy tempomat.

Hyundai Kona Hybrid – oszczędny i dynamiczny napęd hybrydowy

Ta wersja napędu budzi największe zainteresowanie na polskim rynku i trudno się dziwić – Hyundai Kona Hybrid jest samochodem skrojonym na dzisiejsze czasy, a więc bardzo oszczędnym, a przy tym bezproblemowym w codziennej eksploatacji (brak konieczności korzystania z publicznych ładowarek).

Kona Hybrid przekonuje również dynamiką. Samochód dostarcza sporych emocji podczas jazdy, za co odpowiada mocny układ hybrydowy (141 KM) oraz wysoki moment obrotowy na poziomie aż 265 Nm.

Hyundai Kona Electric – dobry powód, aby przesiąść się do „elektryka”

Samochody elektryczne przestały być już awangardą na polskich drogach. Coraz więcej osób decyduje się na zakup „elektryka” z przyczyn ekonomicznych (bardzo niskie koszty eksploatacji), a także ekologicznych (zeroemisyjny napęd jest przyjazny środowisku).

Hyundai Kona Electric to – nomen omen – jeden z najbardziej elektryzujących modeli na rynku, który znakomicie sprawdza się zarówno w eksploatacji typowo miejskiej, jak i w trasie. Wszystko za sprawą rewelacyjnego zasięgu wynoszącego aż do 484 kilometrów.

Kupując Konę Electric nie trzeba się też martwić wysokimi kosztami serwisowania samochodu. Hyundai udziela na ten model aż 5-letniej gwarancji oraz dodatkowo 8-letniej gwarancji na sam akumulator (z limitem do 160 000 kilometrów).

Daj się pozytywnie zaskoczyć ceną Hyundaia Kona

Cena Hyundaia Kona to kolejny solidny argument przemawiający za zakupem tego modelu. Kona jest atrakcyjnie wyceniona, zwłaszcza biorąc pod uwagę poziom wyposażenia, jakość wykonania oraz nowoczesne wersje napędowe.

Aby poznać cenę Hyundaia Kona skontaktuj się autoryzowanym dealerem koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice. Zapytaj o promocje na Hyundaia Kona Electric i Hybrid, a także o specjalne warunki finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz pakiety dealerskie ubezpieczeń komunikacyjnych.

Więcej o Hyundaiu Kona przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/.

5/5 - (1 vote)

Jak szybko sprzedać stare auto?

Poprzedni

Suzuki Swace – cena, napęd, najważniejsze zalety

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka