Oszczędny i dynamiczny napęd hybrydowy

Suzuki Swace to samochód, który może i nie wywołuje szybszego bicia serca, ale za to ma jedną kluczową przewagę nad rynkową konkurencją: jest niesamowicie funkcjonalny. To idealne auto dla rodziny, która nie chce SUV-a czy vana, a jednocześnie potrzebuje przepastnego bagażnika. To tylko jedna z wielu zalet Suzuki Swace. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Oszczędny i dynamiczny napęd hybrydowy

Suzuki Swace wykorzystuje sprawdzoną przez lata technologię napędu hybrydowego, który wciąż doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Japoński producent zastosował tutaj układ zbudowany z silnika benzynowego 1.8 o mocy 98 KM oraz wspomagającego go silnika elektrycznego o mocy 72 KM. Kierowca nie musi się przejmować zmianą biegów, ponieważ robi to za niego automatyczna, bezstopniowa przekładnia CVT.

Napęd hybrydowy zastosowany w Suzuki Swace spełni oczekiwania osób, które chcą podróżować tanio i niskoemisyjnie. Samochód jest bardzo oszczędny, zwłaszcza w ruchu miejskim, a przy tym przyjazny środowisku naturalnemu.

Narzekać nie można również na dynamikę. Swace przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie około 11 sekund, natomiast prędkość maksymalna wynosi 180 km/h – to w zupełności wystarczy w samochodzie o stricte rodzinnym charakterze.

Bagażnik, który pomieści wszystko

Każdy, komu zdarzyło się kląć pod nosem podczas pakowania bagażnika na rodzinne wakacje, będzie zachwycony tym, co przygotowało dla nas Suzuki. Swace bije na głowę większość rynkowej konkurencji pod względem dostępnej przestrzeni bagażowej.

Bagażnik Swace ma pojemność aż 596 litrów, a dzięki regularnemu kształtowi i przemyślanym rozwiązaniom transportowym można go wykorzystać do maksimum. To świetna informacja dla rodzin, które szukają komfortowego i pojemnego samochodu na wakacyjne czy weekendowe wojaże.

Podróż w pięć osób? Żaden problem!

Większość samochodów kompaktowych może przewieźć pięć osób tylko w teorii lub na krótkim dystansie – wszystko przez ciasnotę panującą na tylnej kanapie. Tutaj znów pozytywnie zaskakuje Suzuki Swace.

Zajmując miejsce w środku można odnieść wrażenie, że wsiedliśmy co najmniej do samochodu segmentu D. Zaskakująca przestronność to zasługa zwiększenia odległości między fotelami aż do 928 mm. Dzięki temu na tylnej kanapie spokojnie mieszczą się trzy dorosłe osoby lub troje dzieci w fotelikach.

Atrakcyjna cena Suzuki Swace

Listę najważniejszych zalet tego modelu uzupełnia cena, która jest bardzo korzystna – szczególnie biorąc pod uwagę poziom wyposażenia, nowoczesny napęd hybrydowy oraz legendarną niezawodność japońskiego producenta.

Aby poznać cenę Suzuki Swace skontaktuj się z autoryzowanym dealerem marki – MM Cars Suzuki, który posiada salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

W rozmowie z doradcą MM Cars Suzuki zapytaj o aktualne promocje na Suzuki Swace, w tym obejmujące korzystne warunki finansowania zakupu oraz atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Więcej o Suzuki Swace przeczytasz na stronie https://www.mmcars.pl.

5/5 - (1 vote)

Hyundai Kona – cena zachęca, a wersja Electric to świetny wybór nie tylko do miasta!

Poprzedni

Szukasz używanego BMW w Warszawie na Otomoto? Sprawdź, dlaczego warto wybrać ofertę dealera

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka