Edmar to nie tylko autozłomowanie

Edmar przez wiele lat był kojarzony przede wszystkim z autokasacją. Prowadzona przez firmę Stacja Demontażu Pojazdów jest znana w całej centralnej Polsce i współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się skupowaniem samochodów uszkodzonych i powypadkowych. Edmar jednak rozwija się z roku na rok. Jako dowód podajmy otwartą w ubiegłym roku najnowocześniejszą myjnię samochodową w Radomiu.

Stacja Demontażu Pojazdów – co to?

Do stacji demontażu pojazdów sprzedaje się auta stare, powypadkowe, a także zniszczone, skorodowane, spalone lub po prostu niechciane. Wśród nich są pojazdy każdego typu – osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, pojazdy uprzywilejowane, motocykle, quady, ciągniki, przyczepy rolnicze, naczepy, campingi i inne. Jednak na jakich prawach działa taka stacja oraz co dzieje się z autem po sprzedaniu go do auto szrotu?

 

Wymagania prawne

Przede wszystkim, stacja demontażu pojazdów jest zobowiązana, aby posiadać pozwolenie na prowadzenie działalności tego typu oraz posiadać odpowiednią lokalizację – dopuszczalne są działki zaklasyfikowane jako teren przemysłowy lub usługowo-przemysłowy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Działalność stacji demontażu pojazdów może czasami w znacznym stopniu oddziaływać na środowisko, w związku z czym musi ona uzyskać decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach, aby działania były w pełni legalne.

Autozłomowanie Radom to dzięki działaniu w duchu „zero waste”, przyjazny dla środowiska naturalnego sposób utylizacji starego samochodu, dlatego legalne złomowanie pojazdów prowadzone jest wyłącznie przy wykorzystaniu technologii opartej na Ustawie o Odpadach (Dz.U. 2013 poz. 21) oraz Ustawie o Recyklingu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji (Dz.U. z 2005 r. nr 25, poz.202).

Edmar to nie tylko autozłomowanie

Auto myjnia Radom jest jedną z najnowocześniejszych myjni w okolicy. Myjnia ta zdecydowanie należy do najnowszej generacji. Jest ekologiczna, nie rysuje lakieru, a wręcz potrafi go naprawić . Każdy właściciel auta, który ceni sobie estetykę pojazdu, jakość mycia oraz swój czas, może od teraz skorzystać z usług najnowocześniejszej myjni w Radomiu. W myjni znajdziemy m.in. funkcję oprysku felg – mieszanki specjalnie przygotowanego środku, który pozostawiony przez chwile wyczyści felgi naszego samochodu. Świetnym rozwiązaniem jest także narzędzie do prania dywaników samochodowych.

Myjnia w Radomiu firmy Edmar posiada wszelkie narzędzia, które zadowolą Kierowców dbających o wygląd i konserwacje swojego samochodu. Badania jasno pokazują, że polscy kierowcy nie lubię przekazywać swojego auta w ręce osób trzecich. Wolą samodzielnie dbać o jego odpowiedni wizerunek, dlatego rzadko korzystają z usług myjni ręcznych. Dla kierowców z Radomia i okolic, a także tych, przejeżdżających drogą krajową nr 12, automyjnia firmy Edmar jest oczywistym i uzasadnionym wyborem.

5/5 - (2 votes)

Dlaczego warto stosować kosmetyki samochodowe?

Poprzedni

Sprzedaj swój samochód w uznanym skupie

Następny

Zobacz także

Więcej EKO