Giełda samochodowa Szczecin

Giełda samochodowa Szczecin jest miejscem, gdzie kupimy samochody sprowadzane z Niemiec lub innych krajów Unii europejskiej, a także auto zarejestrowane w naszym kraju. Dlaczego warto postawić na giełdę samochodową w Szczecinie? Czym odznacza się giełda części samochodowych Szczecin?

Giełda samochodowa Szczecin

Giełda samochodowa Szczecin – Płonia znajduje się przy ul. Szosa Stargardzka 20/22. Kontakt z firmą jest następujący: tel. 91 46 21 630, fax 91 46 21 170,
e-mail: gielda@gryfbet.pl. W tym miejscu bez problemu zakupimy samochody osobowe lub ciężarowe, jak i dokonamy formalności, jakie związane są z rejestrowaniem auta. Giełda Szczecin otwarta jest w niedzielę w godzinach 7:00-15:00.

Ceny biletów na giełdę części w Szczecinie

  • samochody ciężarowe i osobowe – 60 zł,
  • lawety – 20 zł,
  • samochody i lawety nie przeznaczone do sprzedaży – 20 zł,
  • piesi – 3 zł.

Na terenie szczecińskiej giełdy działa kryta hala targowa, gdzie dodatkowo zakupimy potrzebne części, sprzęt RTV i AGD, czy też opony i sportowy sprzęt. Giełda części Szczecin bazuje na szerokim asortymencie, natomiast stoiska funkcjonują na terenie dookoła hali. Średnia ilość samochodów na giełdzie oscyluje w granicach 200.

Giełda części samochodowych Szczecin

Giełda części Szczecin pozwoli sprawnie dobrać potrzebne akcesoria do samochodu i nie tylko. Warto podkreślić, że cieszy się ona sporym zainteresowaniem, gdyż rozbudowana oferta dostosowana jest do potrzeb wielu klientów. Szczecińska giełda początkowo znajdowała się przy stadionie Pogoni – przez wiele lat można tutaj było kupić w zasadzie wszystko. W każdą niedzielę giełda Szczecin przyciąga szereg wystawców i ogromną liczbę kupujących, którzy poszukują wymarzonych ofert w przyzwoitych cenach. Można stwierdzić, że panuje tutaj atmosfera dawnego targowiska, w którym z pewnością odnajdą się osoby lubiące stawiać na nietuzinkowe i oryginalne rozwiązania.

Jak kupić auto na giełdzie?

Giełda to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie do końca wiedzą, na jaki samochód postawić. W tym miejscu mamy do wyboru setki ofert, z których wyszukamy najlepsze auto dla siebie. Jeśli zainteresuje nas jakiś pojazd, możemy rozpocząć oglądanie oraz rozmowę z właścicielem. Skorzystać możemy z pomocy bliskiej osoby, która z pewnością pomoże nam dokonać wyboru i wskaże wszelkie zalety i wady danego pojazdu. Nie warto stawiać na pochopne decyzje i nieprzemyślane, gdyż to do niczego nie doprowadzi. Zakup samochodu jest zawsze ważnym przedsięwzięciem, które wymaga nakładu czasu i zaangażowania, a także dokładnego przeanalizowania ofert, jakie znajdują się na giełdzie.

Zobacz także >> BMW F 750 GS, BMW F 850 GS i BMW F 850 GS Adventure – Nowość 2020

Kupno auta na giełdzie ma wiele zalet. Przede wszystkim możemy oglądać wiele aut, chodząc między rzędami i wyszukując najbardziej interesujących pojazdów. Giełda w Szczecinie zrzesza sporą ilość handlujących i kupujących, dzięki czemu każdy znajdzie to, czego szuka. Nowa lokalizacja sprawia, że z łatwością dojedziemy na giełdę i oddamy się poszukiwaniu auta, które spełnia nasze potrzeby. Ponadto, znajdziemy tu także części samochodowe i inne potrzebne akcesoria.

Oceń ten post post

Narzynki – narzędzia wieloostrzowe

Poprzedni

Ładowanie dwukierunkowe – Audi prowadzi badania

Następny

Zobacz także