Toyota RAV4 – ceniony SUV dostępny w korzystnej ofercie wynajmu 1

Toyota RAV4 jest jedną z legend motoryzacji. W najnowszej odsłonie samochód kusi atrakcyjnym designem, świetnym komfortem jazdy oraz wysokim poziomem wyposażenia i bezpieczeństwa. Sprzedaż tego modelu w Polsce jest więcej niż dobra, natomiast zauważalnie rośnie również zainteresowanie opcją wynajmu. SUV Toyota RAV4 możesz wypożyczyć zarówno na kilka dni, jak i wiele miesięcy. Jak to zrobić najkorzystniej? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

Wynajem krótkoterminowy Toyoty RAV4 – na czym to polega?

Coraz więcej osób rezygnuje z posiadania samochodu. Ma to związek z rosnącymi kosztami eksploatacji auta czy drogim ubezpieczeniom.

Jest jednak wiele sytuacji, w których auto jednak by się przydało. Przykładem może być rodzinny wyjazd na wakacje czy długi weekend. Tutaj z pomocą przychodzą wypożyczalnie, które oferują usługę wynajmu krótkoterminowego. W jej ramach można wypożyczyć np. tytułową Toyotę RAV4 na okres od 1 do 30 dni, nie martwiąc się ubezpieczeniem i serwisem, jedynie tankując paliwo. Jest to bardzo wygodne i opłacalne.

Wynajem krótkoterminowy to dobry wybór również w sytuacji, gdy np. czekasz na naprawę swojego samochodu, na odbiór zamówionego auta czy jesteś z wizytą służbową w obcym mieście i potrzebujesz pojazdu do wyłącznej dyspozycji.

Samochód na dłużej? Skorzystaj z wynajmu elastycznego

Osoby, które jednak nie mogą funkcjonować bez codziennego dostępu do samochodu, a niekoniecznie chcą go kupić na własność, powinny się zainteresować usługą wynajmu elastycznego.

W tym wariancie można wypożyczyć samochód na okres od 1 do nawet 24 miesięcy. Opłata (za każdy miesiąc użytkowania auta) uwzględnia już serwis, opony, pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych czy assistance. Najemca nie musi się niczym przejmować, może użytkować auto dokładnie tak, jakby należało do niego. Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa nie tylko dla zakupu, ale także kredytu samochodowego czy leasingu, z której korzystają zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Sprawdź ofertę wynajmu SUV-a Toyota RAV4 w MM Cars Rental

Prawdopodobnie najkorzystniejszą ofertę wynajmu Toyoty RAV4 w Polsce ma MM Cars Rental, gdzie możesz wypożyczyć japońskiego SUV-a w wariancie krótkoterminowym (wynajem na dni), jak i elastycznym (wynajem na miesiące).

MM Cars Rental proponuje wynajem modelu RAV4 w wersji Hybrid AWD-i, a więc najbardziej pożądanej przez kierowców (222 KM, automatyczna skrzynia biegów, napęd na cztery koła), w bardzo dobrze wyposażonym wariancie wyposażenia (m.in. automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja, ładowarka bezprzewodowa, podgrzewane fotele czy system nastrojowego oświetlenia wnętrza).

SUV-a Toyotę RAV4 wypożyczysz w MM Cars Rental od ręki, z odbiorem w wybranym oddziale – w Warszawie (salony przy Jerozolimskiej 237 i Bronowskiej 23), we Wrocławiu, w Katowicach, Lubinie lub Rzeszowie. Wszystkie formalności można załatwić online, a wydanie gotowego samochodu średnio zajmuje tylko 10 minut.

Ile kosztuje wynajem Toyoty RAV4 w MM Cars Rental? Szczegóły sprawdzisz na stronie https://mmcarsrental.pl.

Oceń ten post post

Kiedy złomowanie aut to najlepsze rozwiązanie dla posiadanego samochodu?

Poprzedni

Sprzedaż auta na części czy w całości? Co się bardziej opłaca?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka