Promocyjny leasing od dealera samochodowego

Ponad 30 lat życia po transformacji ustrojowej sprawiło, że wiele rzeczy wydaje nam się naturalnych. Fakt jest jednak taki, że polscy milenialsi (znani również jako pokolenie Y) przychodzili na świat, w którym liczba ofert produktowych i usługowych, mówiąc bardzo delikatnie, nie rozpieszczała. Dziś żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości, a większość rzeczy jest na wyciągnięcie ręki.

Leasing – kiedyś a dziś

Jednym z elementów nowych realiów, który pojawił się wraz ze zmianami po 1989 roku jest… leasing. Tak, ta forma finansowania była nieobecna w Polsce aż do lat 90-tych XX wieku, mimo że w Stanach Zjednoczonych zyskała na popularności niedługo po II wojnie światowej. Dzisiaj wygląda to jednak zgoła inaczej – każdy przedsiębiorca szukający atrakcyjnego finansowania samochodu dla swojej firmy, może do woli dryfować w oceanie ofert, poszukując tej idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Szeroka oferta leasingowa od dealera marki Renault

Taka sytuacja jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem – to naturalne, że w zalewie miliona propozycji ciężko wybrać tę najlepszą. Czasami można jednak pójść na skróty! W jaki sposób? Jeśli jesteśmy zainteresowani konkretną marką, to prawdopodobnie jej dealer przedstawi nam najbardziej interesujące rozwiązanie wsparcia finansowego. Przykładem jest francuski koncern Renault, który wraz z podmiotem RCI Leasing samochodu posiada w swej ofercie wiele atrakcyjnych opcji (https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/leasing), takich jak:

  • Leasing od 101% (oferta obejmuje zarówno modele osobowe, jak i dostawcze, więc wybór auta można dostosować do rodzaju prowadzonej przez nas działalności)
  • Leasing 3 Raty Gratis (obejmuje modele dostawcze),

Bogactwo rozwiązań leasingowych proponowanych przez Renault Finansowanie pozwala na dobranie oferty idealnie skrojonej pod konkretny biznes. Masz firmę? Renault jest autem, które spełnia Twe wymagania? Nie szukaj dalej i sprawdź powyższą propozycję, a nie zawiedziesz się!

5/5 - (6 votes)

Przyciemnianie szyb samochodowych krok po kroku

Poprzedni

Ubezpieczenie OC a auto w leasingu. Czy można dowolnie wybrać OC?

Następny

Zobacz także

Więcej Wiadomości