Samochód po pielęgnacji kosmetykami samochodowymi marki AutoGlym

Marka AutoGlym w swojej ofercie posiada szereg zróżnicowanych produktów do pielęgnacji samochodu. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, a także zapoznać się z najbardziej sprawdzonymi preparatami.

Mleczko do polerowania szyb

Wśród różnych produktów marki AutoGlym, które są wykorzystywane do codziennej pielęgnacji samochodu, można w szczególności wymienić mleczko do polerowania szyb. Szyby w samochodzie są narażone na działanie różnych substancji, co sprawia, że mogą parować oraz ograniczać widoczność. Natomiast mleczko wykorzystywane podczas pielęgnacji ma niezwykle efektywne działanie, ponieważ w swoim składzie zawiera szereg aktywnych substancji, które w skuteczny sposób usuwają wszelkie zanieczyszczenia z szyb.

Zestaw do glinkowania

Kolejnym produktem marki AutoGlym, który znajduje szerokie możliwości zastosowania podczas pielęgnacji pojazdu, z całą pewnością jest także zestaw do glinkowania. Zestaw w swoim składzie zawiera glinkę wraz z substancją smarną. Jeśli połączy się ją z detailerem to możliwe jest niezwykle skuteczne usuwanie zanieczyszczeń przyczepionych do lakieru. Wśród nich można wymienić zarówno brud drogowy i zanieczyszczenia przemysłowe, jak i soki z drzew oraz inne zanieczyszczenia.

Neutralizator zapachów

Najlepsze produkty AutoGlym to również neutralizator zapachów samochodowych. Jest to preparat o niezwykle skutecznym działaniu, który w efektywny sposób neutralizuje wszystkie niepożądane zapachy. W składzie preparatu znajdują się wyłącznie sprawdzone substancje aktywne, które są połączone w odpowiednie kompozycje. Dzięki temu istnieje możliwość rozbijania łańcuchów eterycznych, które są odpowiedzialne za powstawanie zapachów. Warto wykorzystać ten produkt podczas pielęgnacji swojego samochodu.

Środek do czyszczenia tapicerki

Podczas pielęgnacji wnętrza samochodu bardzo dobrze sprawdza się również środek do czyszczenia tapicerki marki AutoGlym. Preparat ma neutralne pH, co sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla czyszczonej powierzchni. Produkt zostawia matowe wykończenie, które niezwykle korzystnie się prezentuje na skórzanej tapicerce. Dodatkowo nie pozostawia kleistej powłoki, co bywa bardzo problematyczne podczas użytkowania samochodu.

Konserwacja tapicerki

W ofercie marki AutoGlym można również znaleźć produkty, które są przeznaczone do konserwacji tapicerki wykonanej ze skóry. W preparacie znajdują się odpowiednio dobrane składniki, które gwarantują odżywienie skórze, a także nadanie jej odpowiedniej elastyczności. Dodatkowo skórzana tapicerka jest we właściwy sposób nawilżona, co zmniejsza ryzyko pojawienia się różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Jest to niezwykle istotne podczas codziennego korzystania z pojazdu.

Pasta polerska

AutoGlym do samochodu to także sprawdzona pasta polerska, która z powodzeniem może być stosowana w przypadku pojawienia się lekkich lub średnich zadrapań na lakierze. Innowacyjny produkt w swoim składzie zawiera substancje ścierne, dzięki którym możliwe jest uzyskanie fantastycznego efektu. Powierzchnię należy w odpowiedni sposób wykończyć, dzięki czemu będzie się w fantastyczny sposób prezentować. Warto skorzystać z pasty polerskiej w przypadku występowania różnych zadrapań na lakierze.

Szampon

Wśród różnych produktów do pielęgnacji samochodu marki AutoGlym można również wymienić szampon o neutralnym pH, który ma bardzo korzystny wpływ na wygląd pojazdu. Produkt jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, a także jest stosunkowo prosty podczas użytkowania. Podczas stosowania preparatu produkowana jest specjalna piana, która w niezwykle skuteczny sposób usuwa wszelkie zabrudzenia z pojazdu. Dodatkowo wśród zalet tego produktu można wymienić brak tworzenia powłoki po czyszczeniu.

Wosk

Kolejnym produktem marki AutoGlym, który jest polecany podczas pielęgnacji samochodu, z całą pewnością jest wosk. W ofercie firmy znajdują się woski przeznaczone do różnych kolorów lakierów. Dzięki nim można w odpowiedni sposób zabezpieczyć powłokę zewnętrzną samochodu. Dodatkowo wosk umożliwia kamuflowanie oraz usuwanie drobnych zanieczyszczeń, które powstają na lakierze. Produkt tego rodzaju zarówno idealnie czyści powierzchnię, jak i ją zabezpiecza.

Odżywka do plastików

Odżywka do plastików to kolejny produkt, który znajduje się w ofercie marki AutoGlym. Wykorzystywany jest on przede wszystkim do pielęgnacji plastików zewnętrznych w samochodzie, dzięki czemu mogą być one utrzymywane w bardzo dobrym stanie. Odżywka może być z powodzeniem używana do takich elementów, jak na przykład zderzak. Produkt zabezpiecza przed blaknięciem oraz stanowi fantastyczną powłokę zabezpieczającą przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Preparat może być używany do wszystkich powierzchni plastikowych oraz gumowych na zewnątrz pojazdu.

Środek do usuwania zanieczyszczeń

Wśród najbardziej polecanych produktów marki AutoGlym można również wymienić środek przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń. Preparat w swoim składzie zawiera niezwykle korzystne substancje aktywne, dzięki którym możliwe jest usuwanie nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń. Skuteczne działanie produktu obejmuje między innymi smołę, klej, asfalt oraz żywicę. Warto się zaopatrzyć w środek do usuwania zanieczyszczeń w celu dokładnego oczyszczenia swojego pojazdu.

Odmrażacz do szyb

Kolejnym produktem, który idealnie sprawdzi się podczas pielęgnacji samochodu, bez wątpienia będzie odmrażacz do szyb. Produkt w szczególności sprawdzi się podczas występowania mrozów, ponieważ dzięki niemu możliwe jest w pełni skuteczne usuwanie szronu, lodu oraz śniegu z szyb w samochodzie. Warto wykorzystać ten środek podczas zimy.

Oceń ten post post

Doskonały wynik BMW Group Polska w pierwszym półroczu 2021 roku

Poprzedni

Wynajem auta jako sposób na wygodne podróżowanie po Polsce i po całym świecie

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka