Abonament Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth

 Firmy nie muszą kupować samochodów producenta FCA, aby ich pracownicy mogli korzystać z komfortowej jazdy, w 2020 roku dostępny jest innowacyjny program: Abonament Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth. Jego plan zapewnia korzystne warunki w postaci równych miesięcznych rat, bez konieczności wnoszenia swoich środków finansowych. Ponadto klient decydujący się na taki abonament staje się posiadaczem samochodu zarejestrowanego z opłaconą polisą OC. Partnerem programu jest spółka Leasys, należąca do FCA Bank, posiada ona duże doświadczenie w obszarze nowych i elastycznych rozwiązań finansowych.

Abonament Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth na 2020 rok

Producent samochodów FCA wprowadził program abonamentowy na samochody osobowe cieszące się dużym uznaniem wśród osób zmotoryzowanych: Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth. Stało się tak, dzięki coraz większemu zainteresowaniu ze strony klientów, którzy chcieli mieć możliwość korzystania z większej ilości modeli. W ciągu ostatnich 5 lat, abonament dostępny w salonach grupy FCA miał w swojej ofercie tylko wybrane modele Fiata. Jednak w zeszłym roku producent wdrożył pozostałe swoje marki do programu abonamentowego, dzięki czemu kontrahenci mogą korzystać z samochodu nie ponosząc kosztu jego zakupu.  

  Dla przykładu korzyści uzyskiwane z abonamentu FCA w bieżącym roku dotyczą: z Fiata Tipo w sedanie można korzystać już od 550 zł netto miesięcznie, natomiast auto Jeep Renegade jest dostępne od 899 zł netto miesięcznie, samochód Alfa Romeo Giulia to koszt 1520 zł netto miesięcznie. Oferta abonamentu obejmuje okres 36 miesięcy, z wykorzystaniem limitu przebiegu 10 tys. km rocznie.

Korzyści, jakie można osiągnąć korzystając z abonamentu na marki Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth na 2020 rok

Program abonamentowy Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth na 2020 rok zaproponowany w 2020 roku przez Grupę FCA to niezwykle korzystna forma dla właścicieli firm, którzy nie chcą ponosić kosztu zakupu floty samochodowej. Proste zasady zawarte w abonamencie dotyczą każdej marki samochodu tego producenta. Zasady korzystania z abonamentu obejmują comiesięczny stały czynsz, który musi być uiszczany w wyznaczonym czasie.

  W zamian przedsiębiorca wraz ze swoim personelem może korzystać z nowych przygotowanych do jazdy samochodów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na OC i ubezpieczenie. Każdy klient ma możliwość rozszerzenia pakietu usług o nowe elementy: przegląd techniczny, rozszerzony pakiet ubezpieczeniowy, pakiet serwisowy (Assistance). Wymienione pakiety gwarantują lepszą ochronę auta i uniknięcie nieprzewidzianych wydatków. Dzięki tak sprecyzowanej umowie abonamentowej, użytkownik ponosi tylko koszt paliwa czy płynu do spryskiwaczy. Jeżeli umowa dobiegnie końca, może on skorzystać z dwóch wariantów: zwrot samochodu lub wymiana na nowy.

Samochody spełniające potrzeby i marzenia kierowców

   W 2020 roku w zakres abonamentu wchodzą poszukiwane na polskim rynku samochody, które stanowią spełnienie marzeń wielu kierowców. Niezwykle efektowne auto Alfa Romeo Giulia w sedanie, doskonale prowadzące się po drodze, posiadające pod maską 200-konny silnik Super 2.0 TB. Decydując się na ten model można jeździć komfortowo samochodem o pięknej bryle. Miłośnicy bardziej wojowniczych pojazdów, mogą zdecydować się na SUV-a Stelvio, który posiada taki sam silnik, miesięczny czynsz wynosi od 1565 zł.

  Pasjonaci atrakcyjnego wyglądu Jeep Compass mogą otrzymać go w abonamencie od 1140 zł. Lubiany i zawsze na czasie Fiat 500 to czynsz od 468 zł netto miesięcznie. Amatorzy sportowych samochodów kochający adrenalinę mają możliwość jazdy Abarthem 595 za 930 zł netto miesięcznie. Wiele możliwości za tak niewiele, korzystne warunki, przejrzyste ceny i brak kosztów własnych. Po co od razu kupować samochód, może po roku będzie potrzebny inny model, nie trzeba będzie wtedy szukać nowego nabywcy. Abonament to dobre rozwiązanie.

Więcej informacji >>

 

5/5 - (18 votes)

Co to jest Netflix?

Poprzedni

Elektryczny samochód Fiat 500 to duży krok w osiągnięciu dobrych relacji człowieka z naturą

Następny

Zobacz także

Więcej Wiadomości