Co to jest Netflix?

Wiele osób zastanawia się co to jest Netflix? Postępujący rozwój technologiczny sprawił, że możemy dziś cieszyć się wieloma rozwiązaniami, które zmieniły dotychczasowe wykonywanie określonych czynności i znacznie je ułatwiły. Mowa między innymi o oglądaniu filmów i seriali. Obecnie nie musimy podporządkowywać swoich planów do ramówki telewizyjnej, gdy pragniemy obejrzeć odcinek ulubionego serialu. Nie musimy również irytować się koniecznością oglądania zbyt wielu długich reklam. Wystarczy sięgnąć po serwisy streamingowe, takie jak Netflix.

Co to jest Netflix?

Netflix to amerykańska platforma oferująca rozrywkę najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo powstało w 1997 roku, początkowo pełniąc funkcję wypożyczalni płyt. W 2007 roku rozszerzyło swą działalność o internetowy przekaz. Okazało się to milowym krokiem na drodze do ogólnoświatowego sukcesu.

Zobacz również >> Był sobie Pies

Obecnie Netflix jest obecny we wszystkich krajach z wyjątkiem: Korei Północnej, Chin, Krymu oraz Syrii. Mieszkańcy pozostałych państw mogą cieszyć się bogatą ofertą serwisu, która jest zróżnicowana pod względem danych regionów.

Netflix to treści najwyższej jakości

Aby uzyskać dostęp do Netflixa, należy założyć konto i uiścić określoną opłatę. Jeśli spełni on nasze oczekiwania, możemy dowolnie przedłużać subskrypcję i opłacać usługę na zasadzie abonamentu. Co dzięki temu zyskamy? Dostęp do filmów, seriali, bajek, programów reality – show oraz animacji. Są to zarówno autorskie produkcje Netflixa, realizowane w różnych krajach, jak i doskonale znane tytuły, które stworzono na zamówienie stacji telewizyjnych.

Zobacz również >> ile kosztuje Netflix?

Wiele możliwości wyboru na Netflixie

Do największych zalet tej platformy należy jej intuicyjny charakter, dzięki któremu otrzymujemy rekomendacje produkcji, które są dopasowane do naszego gustu, znakomity stosunek ceny do jakości a także ogromne możliwości decydowania o tym, w jaki sposób będziemy korzystać z rozrywki. To użytkownik decyduje, czy woli oglądać dany film lub serial z lektorem, napisami, a także wybrać ich język.

Zobacz również >> Ślepnąć od świateł Netflix

Nie ma mowy o żadnych reklamach, a serwis zapamiętuje, w którym momencie przerwaliśmy zapoznawanie się z danym odcinkiem. Programy można oglądać także na urządzeniach mobilnych, a każdego miesiąca ma miejsce imponująca liczba nowych premier co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

5/5 - (12 votes)

Hurtownia akumulatorów w Gdańsku – MotoCar

Poprzedni

Abonament Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth na 2020 rok

Następny

Zobacz także

Więcej Rozrywka