Długoterminowy i krótkoterminowy wynajem auta Lexus

Umowę wynajmu samochodu można spisać na różnych warunkach. Główna różnica to przede wszystkim czas, na jaki wypożycza się dane auto. Krótkoterminowy wynajem auta Lexus to dobre rozwiązanie, gdy samochód potrzebny jest jednorazowo, zaś długoterminowy może skutecznie zastąpić zakup własnego pojazdu. Na czym polegają oba te rozwiązania? Oto podstawowe informacje na temat tych dwóch wariantów wynajmu.

Krótkoterminowe wypożyczenie auta Lexus – na czym polega?

Chcąc wypożyczyć samochód wygodny i niezawodny, do wyboru ma się cztery modele auta Lexus. Są to IS, GS, NX oraz XR. To dość szeroki wybór, który w pełni pozwala na to, żeby każdy mógł zdecydować, co szczególnie jest dla niego ważne w samochodzie. Krótkoterminowy wynajem auta Lexus to możliwość wypożyczenia tego samochodu na co najmniej dobę, a maksymalnie cały jeden miesiąc. Jest to więc rozsądne rozwiązanie wówczas, gdy auto potrzebne jest do odbycia podróży służbowej, czy nawet typowo turystycznej.

Cena, jaką niesie ze sobą krótkoterminowe wypożyczenie auta Lexus, zależy od co najmniej kilku kwestii takich jak czas, na który chce się je wynająć, limit możliwych do pokonania nim kilometrów, modelu wybranego samochodu, czy wyposażenia dodatkowego, takiego jak nawigacja GPS albo fotelik dziecięcy. Żeby sprawdzić dokładną cenę wynajmu, wystarczy wejść na stronę pod adresem https://dolcar.auto.pl/grupa/lexus-wynajem/ i uzupełnić znajdujący się po prawej stronie formularz. Po zaznaczeniu właściwego terminu, w którym chce się wypożyczyć samochód oraz jego miejscem odbioru i zwrotu, wyświetli się wiele modeli dostępnych do wypożyczenia aut. Przy każdym z nich widoczna będzie dokładna jego cena.

Wynajem długoterminowy i jego zasady

Długoterminowy wynajem to wypożyczenie samochodu na 2 do 4 lat. Przy tak długim czasie dość łatwo stracić wrażenie, że korzysta się z wynajętego samochodu – człowiek zaczyna się przyzwyczajać i to w dodatku do naprawdę przyjemnych w prowadzeniu modeli. Długoterminowy wynajem auta Lexus nie zakłada żadnej wpłaty początkowej. Jego wypożyczenie opłacane jest w comiesięcznych równych sobie ratach.

Zazwyczaj krótkoterminowe wypożyczenie auta Lexus przyciąga znacznie więcej klientów prywatnych, niż wynajem długoterminowy. To rozwiązanie nie jest jednak zarezerwowane wyłącznie dla firmy. Z długoterminowego wynajmu korzysta wiele osób, które uznały, że rozwiązanie to będzie dla nich łatwiejsze, a nawet bardziej opłacalne, niż zakup nowego samochodu. W cenie płaconych co miesiąc rat można liczyć na likwidację ewentualnych szkód i samochód zastępczy na czas serwisowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do całej kwoty doliczyć również zestaw ubezpieczeń.

5/5 - (1 vote)

Elektromobilność w Polsce. Intensywny rozwój w ostatnich miesiącach

Poprzedni

Uszkodzenie wypożyczonego samochodu – jak postępować?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka