Który komis samochodowy w Warszawie

Polacy, mimo ciągłego wzbogacania się społeczeństwa, nadal zwyczajowo jeżdżą wysłużonymi samochodami. Jeśli posiadasz taki samochód, i chciałbyś go dać w komis lub szukasz sprawnego technicznie samochodu używanego, warto rozważyć ofertę któregoś z autokomisu.

Komisy samochodowe możemy spotkać tak naprawdę w każdym mieście. Problem polega jednak na tym, aby wybrać legalnie działający i proponujący nam tylko pewne sprawdzone samochody. Dla przykładu samochody, które znajdziecie w komisie samochodowym Warszawa będą posiadały pełną dokumentację i listę napraw, które ostatnio przeszedł samochód. To już pierwszy krok do tego, by zyskać zaufanie Kierowcy, który widzi czarno na białym w jakim stanie technicznym jest jego samochód.

O czym musisz pamiętać, kupując samochód w komisie?

Nie ma samochodów idealnych. Zwłaszcza, że mamy do czynienia z autami używanymi. Każdy z nich będzie wymagał większego lub mniejszego wkładu finansowego. Mimo wszystko, wybierając dobry i uznany komis aut mamy pewność, że nie będzie żadnych ukrytych wad. Wszystkie dostępne informacje o samochodach będą nam przekazane i będziemy mogli spokojnie zastanowić się nad jego zakupem.

Kupujesz auto z komisu? Sprawdź jego historię!

Decydując się na zakup samochodu z komisu, warto sprawdź informacje na jego temat, które są dostępne dzięki jego numerowi VIN. Są specjalne portale, które umożliwiają sprawdzenie historii samochodu, co również znacznie bardziej uwiarygodnia transakcję.

O czym pamiętać wstawiając auto do komisu?

Wstawiając auto do komisu, zostawiasz go w pewnym sensie „na pastwę losu”. Dlatego koniecznie musisz spisać na wstępie protokół przejęcia, w którym zobrazowany zostanie za pomocą tekstu (i ew. zdjęć) stan samochodu w dniu pozostawienia go na placu komisowym.

Jawne opłaty

Lata temu krążył dowcip o tym, jak znaleźć najtańszy parking strzeżony w centrum miasta. Otóż wystarczyło wstawić swój samochód do komisu i zaśpiewać sobie taką za niego cenę, żeby nikt przypadkiem nam go nie kupił. Dziś raczej takie akcje nie miałyby racji bytu. Tak czy inaczej, zanim wjedziesz autem na plac komisowy, koniecznie zapytaj chociażby o opłaty parkingowe.

4.7/5 - (3 votes)

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/server063189/ftp/emoto/wp-content/themes/the-next-mag/inc/libs/tnm_core.php on line 746

Montaż profilu LIT-L

Poprzedni

Twoja przeprowadzka – Jak wybrać profesjonalna firmę przeprowadzkową

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka