Akumulatory Uruchom PRO

Urządzenia marki URUCHOM PRO są akumulatorami samochodowymi wyprodukowanymi z dbałością o jak najwyższą staranność i każdy szczegół. Producenci opracowując akumulator, kładli nacisk na odpowiedni poziom zasilania i długie, bezproblemowe działanie w każdych warunkach. Warto dodać, że akumulatory marki URUCHOM PRO nadają się zarówno do standardowych samochodów, jak i do pojazdów posiadających bogate wyposażenie.

Najbardziej wymagający Klienci poszukujący wysokiej jakości, trwałości i wytrzymałości akumulatorów, powinni zwrócić uwagę na nową serię akumulatorów Uruchom PRO. Akumulatory te zaliczają się do produktów kategorii Premium. Zapewniają one bezproblemowy rozruch oraz optymalne działanie niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Akumulatory Uruchom PRO wykorzystujące technologię PowerGrid

Uruchom PRO

Najnowszy akumulator marki Uruchom PRO charakteryzuje się dwukrotnie szybszym ładowaniem w porównaniu ze standardowymi akumulatorami dostępnymi na rynku. Został zaprojektowany na bazie specjalnej kratki PowerGrid. Taka konstrukcja umożliwia prawidłowe funkcjonowanie nawet w przypadku pojazdów charakteryzujących się wysokim zapotrzebowaniem na energię elektryczną. Poza tym sprzęt ten radzi sobie z intensywną, obciążającą jazdą miejską oraz z ekstremalnie niskimi i wysokimi temperaturami.

Zobacz także >> Uszkodzenie wypożyczonego samochodu – jak postępować?

Dystrybutor akumulatorów Uruchom PRO udziela 36 miesięcy gwarancji na swój produkt. Są to urządzenia bezobsługowe, które w czasie użytkowania nie zużywają zbyt wiele wody. Rozwiązanie to jest przeznaczone do nowoczesnych samochodów bez systemu start/stop, ale z bogatym wyposażeniem przekładającym się na duże zapotrzebowanie na prąd.

Akumulatory Uruchom PRO – profesjonalne urządzenia klasy Premium

 

Uruchom PRO

Urządzenia marki Uruchom PRO charakteryzują się prawidłową i efektywną pracą nawet w przypadku bardzo trudnych warunków pogodowych. Sprzęt taki jest zwykle narażony na negatywne działanie mrozów oraz silnych upałów Jeśli chodzi o akumulatory marki Uruchom PRO nie trzeba się tym wcale martwić, ponieważ dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych, akumulatory takie będą działać prawidłowo nawet w czasie upału lub silnego mrozu.

Zobacz także >> Akumulatory Uruchom Black – wysoka jakość, dobra cena, niezawodność

Oprócz tego ich konstrukcja obejmuje solidne zabezpieczenia chroniące przed przedostawaniem się wilgoci do ich wnętrza. Jak wiadomo wpływa ona negatywnie na żywotność współczesnych akumulatorów. Posiadając prawidłowo eksploatowane akumulatory Uruchom PRO nie trzeba się martwić o bezproblemowe uruchomienie jednostki napędowej nawet podczas mroźnego poranka lub w czasie upału. Co więcej urządzenie tej marki będzie spełniać swoje zadania niezależnie od trudnych warunków panujących na zewnątrz.

Zobacz także >> Profesjonalne kosmetyki samochodowe, czyli auto detailing z Dr. Marcus

Najważniejsze atuty akumulatorów marki Uruchom PRO

  • Bezproblemowy rozruch na zimno, dzięki zoptymalizowanym parametrom (A).
  • Wysoka jakość porównywalna z akumulatorami klasy OEM
  • Oryginalna wysokość obudowy 175/190 mm.
  • Ulepszona odporność na cykliczne obciążenia dzięki optymalizacji składu masy.
  • Pokrywa charakteryzująca się wysokim poziomem szczelności.
  • Doskonała ochrona przed szkodliwym działaniem wilgoci.
  • Obudowa zapewnia skuteczną ochronę przed drganiami i uszkodzeniami o charakterze mechanicznym.

Gdzie szukać akumulatorów marki Uruchom PRO

Firma Uruchom.com posiada ponad 15 lat doświadczenia w zakresie produkcji i dystrybucji akumulatorów. W ramach jej działalności prowadzona jest sprzedaż detaliczna prostowników i akumulatorów. Na stronie https://sklep.uruchom.com/uruchom-pro-c-337.html można znaleźć ciekawą ofertę urządzeń tego producenta.

Porównanie akumulatorów marki Uruchom

Akumulatory Uruchom PRO

1,9/5 - (95 votes)

Jakie samochody znajdziemy w wypożyczalni na Śląsku?

Poprzedni

Bezpieczna jazda samochodem zimą – o czym trzeba pamiętać?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka