bezpieczne zakupy na Aliexpress

Coraz więcej osób decyduje się na kupowanie na Aliexpress. W dalszym ciągu panuje jednak przekonanie, że zakupy na Aliexpress są trudne lub niemożliwe do zrealizowania z powodu braku konta walutowego bądź PayPala. Spokojnie – kupowanie na Aliexpress nie wymaga posiadania ani konta operującego inną walutą, ani żadnego wirtualnego portfela.

Aliexpress to nic innego, jak chiński odpowiednik naszego rodzimego Allegro. Aliexpress nie jest sklepem internetowym, a portalem ogłoszeniowym, na którym różni przedsiębiorcy sprzedają swoje produkty.

Po pierwsze – rejestracja

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że aby móc zacząć zakupy na Aliexpress, konieczne jest założenie konta i przejście procesu weryfikacyjnego. Konto zakładamy w znany już sobie sposób. Po wejściu na główną stronę portalu i kliknięciu zakładki „Join” zostaniemy przekierowani do formularza, w którym wpisujemy swoje dane.

Po uzupełnieniu danych, adresu, na który mają być dostarczane przesyłki, dwukrotnym wpisaniu hasła, przepisaniu kodu z obrazka i zatwierdzeniu regulaminu, otwieramy swoją pocztę w celu potwierdzenia adresu email. Od tego momentu mamy już swoje własne konto na Aliexpress i możemy przystąpić do zakupów.

Jak szukać produktów na Aliexpress?

Wielu doświadczonych użytkowników Aliexpress twierdzi, że problem z wyszukiwaniem produktów polega na…ich ogromnej ilości. Na Aliexpress można znaleźć dosłownie wszystko. Niemniej jednak samo wyszukiwanie przedmiotów na Aliexpress jest banalnie proste. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę produktu, który nas interesuje i, w razie potrzeby, zastosować gotowe filtry.

Produkty na Aliexpress podzielone są na kategorie, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć interesującą nas rzecz. Można też wyszukiwać wyłącznie produkty z darmową dostawą lub cieszące się największą popularnością.

Jakie są zalety korzystania z Aliexpress?

Największą zaletą portalu Aliexpress jest niesamowicie szeroki wybór produktów w naprawdę niskich cenach. Ogromną popularnością wśród rodzimych użytkowników Aliexpress cieszą się akcesoria do telefonów, dodatki i gadżety do wystroju wnętrz czy produkty z branży beauty, które zwyczajnie nie są dostępne w Polsce.

Niskie ceny uśmierzają ból związany z oczekiwaniem na przesyłkę, który jest zdecydowanie dłuższy niż zwykle. Nikt nie powinien się temu dziwić, ponieważ przesyłki wysyłane są bezpośrednio z Kraju Środka.

Jeśli chcesz jeszcze obniżyć i tak niskie już koszty zakupów sprawdź kody rabatowe Aliexpress.

5/5 - (2 votes)

Obraz na płótnie z własnym samochodem – najlepszy prezent na Dzień Ojca

Poprzedni

Podróż samochodem z rowerami może być łatwa i przyjemna. Poznaj zalety platform na hak.

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka