wirtualny salon samochodowy Mercedes-Benz

Wprowadzanie nowych technologii w świecie motoryzacyjnym przyciąga coraz więcej osób poszukujących ciekawych i przydatnych rozwiązań. Odpowiadając na obecne zapotrzebowanie rynku, Mercedes-Benz Polska powołało do działania salon samochodowy online. Wirtualny salon samochodowy Mercedes-Benz jest to komfortowy sposób na pozyskanie ważnych informacji i dokonanie zakupu przez Internet.

Potencjalni klienci poszukujący samochodów z gwiazdą na masce bez wychodzenia z domu, mogą otrzymać odpowiedzi na swoje pytania odnośnie oferty na samochody nie tylko nowe, ale również używane, które cieszą się niezmiennych zainteresowaniem. Każdy może skonfigurować poszukiwany model, zobaczyć go w czasie wirtualnej jazdy testowej, obejrzeć na filmie a także poznać opinie eksperta i skontaktować się z najbliższym dealerem w swojej okolicy.

Co ma do zaoferowania wirtualny salon samochodowy Mercedes-Benz?

  Ze strony internetowej salonu samochodowego online mogą skorzystać osoby zainteresowane zakupem auta oraz poszukujące miejsca na ciekawe spędzenie czasu. Odwiedzenie wirtualnego świata samochodów pozwoli pogłębić wiedzę na temat swojego wymarzonego auta. Pracując zdalnie, nie trzeba rezygnować z wygodnych zakupów, ani tracić możliwości zapoznania się z osiągami samochodu.

Czytaj również >> Abonament Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth na 2020 rok

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i poczekać chwilę na rozmowę ze sprzedawcą, który odpowie na wszystkie nurtujące nabywcę pytania i urzeczywistni jego marzenie. Każda osoba kontaktująca się z dealerem może liczyć na prezentację danego samochodu za pomocą transmisji wideo, podjąć decyzję i dokonać transakcji zakupu. Mercedes-Benz udostępnia multimedialną sekcję rozrywkową, dzięki czemu można w idealnych warunkach zrelaksować się i robić to, co się lubi najbardziej, czyli oglądać piękne samochody.

Oferta dopasowana do obecnych czasów

  Wchodząc na stronę online centrum zakupowo-informacyjnego Mercedes-Benz można przy pomocy konfiguracji zapoznać się z dostępnymi od ręki modelami nowych samochodów oraz używanych. Internetowa wizyta w salonie sprzedaży nie różni się od tradycyjnej stacjonarnej formy zakupów, każdy klient najpierw ogląda auta, wyszukuje modele, które są dopasowane do jego potrzeb. Dostępne kryteria wyboru to: klasa samochodu, parametry silnika oraz całe wyposażenie łącznie z kolorem karoserii, tapicerki i całego kokpitu. Oferta jest wirtualna, ale salony sprzedaży są rzeczywiste, stacjonarne, znajdujące się blisko miejsca aktualnego pobytu.  

Zobacz również >> Sznury fluorowe do zastosowań przemysłowych

  Klienci ceniący zalety klasycznego konfiguratora dla nowych pojazdów, mają możliwość zbudowania auta swoich marzeń, które w pełni oddaje ich oczekiwania. Poszukiwacze konfiguratora lifestyle’owego również będą mogli dokładnie sprecyzować swoje wymagania.Takie rodzaje konfiguratorów nie posiadają tradycyjnych parametrów, są one indywidualnymi preferencjami. Dzięki temu można skupić się na takich elementach jak przestronność bagażnika, sportowa sylwetka czy cena adekwatna do możliwości finansowych.

Korzyści z korzystania z centrum zakupowo-informacyjnego online – Mercedes-Benz

  Jeżeli posiadane środki finansowe są niewystarczające, przedsiębiorca może skorzystać z promocyjnego programu Lease & Drive 1% oferowanego przez Mercedes-Benz Leasing. Oznacza to, że miesięczna opłata netto będzie wynosiła tylko 1% ceny brutto, bez względu na wybrany model. Można również zdecydować się na leasing tradycyjny albo wybrać pożyczkę na zakup auta. Formalności zajmują naprawdę niewiele czasu, trzeba tylko skontaktować się ze sprzedawcą salonu, w którym dostępny jest wybrany model i uzgodnić możliwość obejrzenia go na miejscu.

  Kontaktując się z dealerem w sprawie oględzin pojazdu oraz formalności związanych z jego nabyciem, klient otrzyma wszelkie informacje odnośnie zagadnień technicznych i logistyki. Wykorzystanie najnowszych cyfrowych technik zapewnia również odwiedzającym odbycie internetowego spaceru w muzeum Mercedesa w Stuttgarcie.Taka wycieczka nie jest męcząca fizycznie a bardzo przyjemna dla ducha, można zobaczyć ciekawe modele, które ten producent wprowadzał na rynek w ciągu swojej 130 letniej działalności. Mercedes-Benz nie zapomniał o najmłodszych, które chętnie towarzyszą rodzicom podczas oglądania samochodów, dla nich dostępne są oryginalne kolorowanki ze znanymi autami z gwiazdą.

Odwiedź wirtualny salon >> Mercedes

5/5 - (13 votes)

Yamaha ponownie uruchomi produkcję w zakładach we Włoszech i we Francji

Poprzedni

Czy jest alternatywa dla akumulatorów litowo-jonowych?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka