Używane BMW w salonie Warszawa

W momencie pisania tego artykułu na Otomoto było ponad 16 tys. ofert sprzedaży samochodów BMW. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych marek motoryzacyjnych w naszym kraju. BMW kojarzy się z niezawodnością, prestiżem, fantastycznym prowadzeniem oraz dynamicznymi jednostkami napędowymi. Prawdą jest natomiast, że znalezienie godnego uwagi BMW z drugiej ręki może graniczyć z cudem. Jak zmniejszyć ryzyko zakupu skarbonki na kołach? Kup używane BMW w Warszawie bezpośrednio od dealera. Mamy argumenty, które Cię do tego przekonają.

Żadnych niespodzianek

Nie ma ważniejszego argumentu przemawiającego za tym, aby podczas poszukiwań używanego BMW w Warszawie na Otomoto skupić się na ofertach dealerskich. Autoryzowany dealer bawarskiej marki nie może sobie pozwolić na to, aby zaoferować klientom samochód z ukrytymi wadami, w złym stanie technicznym.

Do ofert dealerskich trafiają wyłącznie egzemplarze godne uwagi, często będące wcześniej samochodami testowymi czy po prostu zostawione w rozliczeniu. Gros z nich stanowią pojazdy z polskiej sieci dystrybucyjnej.

Każdy samochód używany przed wystawieniem na sprzedaż jest dokładnie sprawdzany przez dealera pod kątem m.in. stanu technicznego, ewentualnej historii wypadkowej czy kolizyjnej, stanu powłoki lakierniczej, kompletności wyposażenia, stopnia zużycia wnętrza oraz dokumentacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że opis samochodu jest rzetelny i na miejscu nie spotka Cię żadna przykra niespodzianka.

Gwarancja

Tak, można kupić używany samochód objęty gwarancją. W przypadku BMW koniecznie szukaj egzemplarzy zakwalifikowanych do programu BMW Premium Selection, w ramach którego otrzymasz aż 2 lata gwarancji na pojazd.

Faktura VAT 23%

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to na pewno zależy Ci na tym, aby kupić używany samochód na fakturę VAT. Dzięki temu odniesiesz korzyść z tytułu optymalizacji podatkowej (odliczenie VAT-u i podatku dochodowego).

O fakturę VAT 23% zdecydowanie najłatwiej jest w salonie autoryzowanego dealera. Jeśli dealer jest właścicielem sprzedawanego samochodu używanego (np. jest to samochód testowy), wówczas nie będzie problemu z uzyskaniem pełnej faktury.

Rada

Faktura VAT jest korzystna również dla osoby prywatnej, która dzięki temu nie będzie musiała odprowadzać 2% podatku PCC.

Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

Kolejnym powodem, dla którego warto kupić używane BMW od dealera jest możliwość zakupu pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w bardzo dobrej cenie – praktycznie niedostępnej dla klienta indywidualnego. Tym samym możesz wyjechać z salonu autem sprawdzonym, w świetnym stanie, kompleksowo ubezpieczonym i gotowym do dalszej eksploatacji.

Różne formy finansowania zakupu

Kupując używany samochód w zwykłym komisie czy od osoby prywatnej, zawsze rozliczamy się gotówkowo, czyli płacimy całą ustaloną kwotę. W przypadku auta takiej klasy jak BMW może to być niemały problem dla nabywcy, który niekoniecznie chce się pozbyć wszystkich oszczędności czy ponieść tak duży, jednorazowy wydatek.

Tutaj z pomocą przychodzi autoryzowany dealer BMW, który może zaoferować korzystne warunki finansowania zakupu. Przedsiębiorców z pewnością zainteresuje opcja leasingu z niską wpłatą własną lub niskim wykupem, z kolei osoby prywatne śmiało mogą zapytać o kredyt.

Znajdź dobry egzemplarz BMW w Warszawie na Otomoto

Otomoto to największy portal ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Ofert jest tak dużo, że poszukiwania odpowiedniego egzemplarza mogą trwać wiele dni – w dodatku bez gwarancji sukcesu. Zaoszczędź sobie czasu i nerwów odwiedzając stronę-wizytówkę autoryzowanego dealera BMW i Mini Bawaria Motors Warszawa – https://bawariamotors.otomoto.pl/inventory.

Bawaria Motors Warszawa to jeden z najbardziej renomowanych dealerów na rynku, oferujący szeroki wybór używanych egzemplarzy BMW. Wszystkie samochody przed sprzedażą są gruntownie sprawdzane pod kątem stanu technicznego, historii i ewentualnych uszkodzeń powłoki lakierniczej, dzięki czemu na miejscu zastaniesz dokładnie taki pojazd, jakiego się spodziewasz po przeczytaniu opisu.

Oceń ten post post

Suzuki Swace – cena, napęd, najważniejsze zalety

Poprzedni

Najlepsza kamera samochodowa na wakacyjny wyjazd

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka