zakup nowego Mitsubishi

Mitsubishi to marka dostępna na polskim rynku już od paru pokoleń. Choć największą popularność w naszym kraju ma już za sobą. Czym jest to spowodowane? Mitsubishi dalej cieszy się dużą rozpoznawalnością na świecie. Samochody tej marki mają wielu zwolenników. Malejące zainteresowanie nimi jest spowodowane sporą różnorodnością. Wśród konkurentów wyróżnia ją jednak sporo czynników.

Komfort w cenie

Każdy, kto zastanawia się nad zakupem nowego samochodu, pragnie otrzymać pojazd z jak najwyższej półki w możliwie najniższej cenie. Oba te czynniki łączy w sobie marka Mitsubishi. Najnowsze modele mają wprowadzonych wiele innowacyjnych rozwiązań. Dzięki czemu komfort z jazdy odczuwają nie tylko pasażerowie. Samo prowadzenie samochodu tej marki jest wyjątkowo ciekawym przeżyciem.

Dodatkowo wnętrze wyposażone jest w wiele gadżetów ułatwiających podróżowanie. Producent jednak wciąż korzysta z podzespołów, które zdają się niezniszczalne. Dzięki czemu samochody te rzadko się psują. Jest to ważne, gdyż koszty eksploatacji w dzisiejszych czasach potrafią naprawdę zepsuć humor kierowców.

Rosnąca popularność tych samochodów na świecie, powoduje, że powstaje coraz więcej sklepów z częściami do nich. Wcześniej dostęp do części zamiennych był dość trudny. Z tego względu spadło zainteresowanie samochodami Mitsubishi. Dziś nabędziemy je bez problemu. Nie ma także kłopotu ze znalezieniem mechanika, który udzieli nam ewentualnej pomocy.

Mitsubishi Leasing

Czynnikiem, który z pewnością zachęci wielu do posiadania auta Mitsubishi, jest dostępność leasingu. Procedury związane z przyznaniem leasingu zostały uproszczone do minimum. Pojazd możemy nabyć nawet z zerową opłatą wstępną. Dodatkowo korzystając z tej opcji otrzymamy dużo usług dodatkowych. Producent oferuje między innymi;

  • pełne ogumienie
  • pakiet Assistance
  • przeglądy i naprawy
  • samochód zastępczy

Nawet mali przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty. W przeciwieństwie do konkurentów Mistubishi cieszy się dużą ilością pozytywnie rozpatrzonych wniosków. Oznacza to, że kryteria przyznania leasingu nie są wygórowane.

Promocje

Samochody Mitsubishi możemy nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak się okazuje, wiele modeli w pełnym wyposażeniu kosztuje dużo mniej niż podstawowe wersje innych marek. Dodatkowo na rynku możemy znaleźć sporo bardzo interesujących promocji. Każdy dealer Mitsubishi bardzo szybko sprzedaje nowe samochody. Te, które pozostają sprzedawane, są w atrakcyjnych cenach.

Lider sprzedaży

Wygoda, komfort i adekwatna cena sprawiły, że w 2021 roku Mitsubishi zajęło czołowe miejsce w rankingu sprzedaży średnich SUV-ów. Ten zaszczyt marka zawdzięcza dwóm medalom. Najchętniej kupowanymi samochodami był Mitsubishi Eclipse Cross PVEH oraz Outlander PVEH. Według znawców motoryzacji auta te wyróżniają się nie tylko nietuzinkowym wyglądem, ale także świetną dynamiką jazdy. Dzięki swojej budowie łatwo poruszają się po nierównych terenach, mają duży zasięg zakrętów, a przy tym są oszczędne i ekonomiczne.

5/5 - (1 vote)

Garaż blaszany – praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie

Poprzedni

Botki na szpilce do jazdy samochodem – czy to bezpieczne?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka