Magazyn w Warszawie

Interesuje Cię współpraca z firmą logistyczną zapewniającą również magazynowanie? Warszawa to bez wątpienia jeden z najlepszych wyborów logistycznych, jako punkt położony w centralnej części kraju. Sprawdź jednak przed podjęciem decyzji, z jakich usług warto skorzystać i na co zwrócić uwagę podczas podpisywania umowy dotyczącej współpracy. Zapraszamy po więcej informacji.

Firma w Warszawie, a magazyn pod miastem – sprawdzone rozwiązania dla wymagających

Jednym z doskonałych przykładów firm logistycznych w Warszawie, jest DBK Logistics Sp. z o.o. Sp. K. – zapewniające swoim klientom również magazynowanie Warszawa to oczywiście miasto, w którym posiada ona swoją centralę i siedzibę. Główne centrum logistyczne powstało natomiast w dużo wygodniejsze infrastrukturze pod miastem – a dokładniej mówiąc w Panattoni Park Pruszków III – ul. Jutrzenki 8, miejscowość Moszna-Parcela.

Warto więc zauważyć, że wszystkie najważniejsze sprawy związane z realizacją współpracy, przedsiębiorcy są w stanie zrealizować w stolicy. Z kolei cała dystrybucja przesyłek polegająca na odbieraniu ich od nadawcy i nadawaniu do odbiorcy odbywa się w bliskich okolicach Warszawy. Dzięki temu duże pojazdy dostawcze (tj. TIRy) są w stanie wygodnie ominąć najbardziej zakorkowane i problematyczne odcinki w aglomeracji miejskiej. Podnosi to nie tylko poziom bezpieczeństwa, ale i efektywność całego procesu – nie wspominają nawet o aspektach związanych z kosztami realizacji usług. Magazynowanie w centrum stolicy byłoby zwyczajnie nieopłacalne ze względu na koszty utrzymania przestrzeni magazynowej w takim miejscu.

Zakres dodatkowych usług – magazynowanie to nie wszystko, na co możesz liczyć

Magazynowanie towarów i przesyłek to definitywnie podstawowy zakres obowiązków kompleksowych firm logistycznych. Ich obiekty muszą być zatem odpowiednio przystosowane do realizacji tego typu usług. Magazynowanie nie jest jednak jedyną propozycją, którą innowacyjne przedsiębiorstwa są w stanie zapewnić swoim klientom. W ofercie DBK Logistics Sp. z o.o. Sp. K. czeka na Ciebie również pakiet składający się z:

  • CO-PACKINGu,
  • logistyki kontraktowej,
  • kompletacji zamówień,
  • CROSS-DOCKINGu,
  • integracji IT,
  • WMS,
  • WEB ORDERINGu,
  • pobierania próbek.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, czym są powyższe usługi? Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej firmy logistycznej Dbklogistics.com. Skontaktuj się również z zespołem specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą ustalić warunki współpracy oraz zakres realizowanych usług zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

5/5 - (3 votes)

Ranking TOP 3 najlepszych bezprzewodowych słuchawek do samochodu według Ceneo

Poprzedni

Peugeot Speedfight 2 – król szos wśród skuterów

Następny

Zobacz także

Więcej Biznes