krótko i długoterminowe wypożyczenie samochodu?
+1

Wypożyczenie samochodu to idealne rozwiązanie dla osób, które przylatują do Polski i chcą być w pełni mobilne. To dobre wyjście zarówno dla tych, którzy spędzają w naszym kraju tylko kilka dni, jak i dla tych, którzy planują dłuższy pobyt.

Wynajem samochodu – czy to się opłaca?

Wynajem samochodu wielu osobom wydaje się być czymś drogim i skomplikowanym. Nic bardziej mylnego! Jeśli planujemy podróż do Polski z drugiego końca Europy przejazd własnym samochodem jest nie tylko niewygodny, ale i bardzo kosztowny. Dodatkowo, jeśli w rodzinie jest tylko jeden kierowca, podróż może zająć bardzo wiele czasu, wymagać dodatkowych noclegów, bądź być po prostu niebezpieczna.Dlatego dużo łatwiej jest dolecieć do Polski samolotem i na miejscu wynająć samochód. Jeśli z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwujemy bilety na samolot i wybierzemy odpowiedni samochód, nasza podróż będzie szybka, bezpieczna i komfortowa, a przy tym tania!

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku oferuje szeroki wybór marek i liczne ubezpieczenia, dzięki czemu sami nie musimy się już o nic obawiać. Ceny zaczynają się już od około 95 zł za dzień przy wynajmie na kilka dni. Przy dłuższym wynajmie możemy liczyć na dodatkowe zniżki oraz liczne usługi dodatkowe. Samochód z łatwością odbierzemy zaraz po wyjściu z lotniska i już po chwili będziemy mogli wyruszyć w dalszą podróż.

Jeśli potrzebujemy samochodu na dłużej wypożyczenie będzie jeszcze tańsze. Ten sam nowoczesny samochód możemy mieć już za 59 zł za dzień przy wynajmie na minimum miesiąc.

Komfort i bezpieczeństwo przy wypożyczeniu auta

Wypożyczalnie samochodów zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie pełną niezależność, a przy tym istotny jest dla nich standard podróży i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Przecież nie każdy na co dzień dysponuje samochodem, który sprawdzi się w wielogodzinnej podróży. Nawet dotychczas bezawaryjny pojazd może popsuć się w czasie długiego przejazdu. Samochody w wypożyczalniach to nowe auta z niewielkim przebiegiem. W razie jakichkolwiek problemów nie musimy obawiać się wysokich kosztów naprawy i straconego urlopu.

Przylatujesz do Gdańska? Wypożycz samochód i zwiedzaj aktywnie całą okolicę! To fantastyczne rozwiązanie zarówno dla osób na co dzień mieszkających za granicą, jak i dla tych, które chcą spędzić urlop nad Bałtykiem, a mieszkają na południu Polski. Takie rozwiązanie sprawi, że będą w pełni mobilne, a podczas urlopu dojadą wszędzie tam, gdzie tylko będą chciały – niezależnie od pogody i komunikacji lokalnej.+1

Na co zwrócić uwagę przy zakupie opon?

Poprzedni

Najlepsza kamera samochodowa na wakacyjny wyjazd

Następny

Zobacz także

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej Porady