krótko i długoterminowe wypożyczenie samochodu?

Wypożyczenie samochodu to idealne rozwiązanie dla osób, które przylatują do Polski i chcą być w pełni mobilne. To dobre wyjście zarówno dla tych, którzy spędzają w naszym kraju tylko kilka dni, jak i dla tych, którzy planują dłuższy pobyt.

Wynajem samochodu – czy to się opłaca?

Wynajem samochodu wielu osobom wydaje się być czymś drogim i skomplikowanym. Nic bardziej mylnego! Jeśli planujemy podróż do Polski z drugiego końca Europy przejazd własnym samochodem jest nie tylko niewygodny, ale i bardzo kosztowny. Dodatkowo, jeśli w rodzinie jest tylko jeden kierowca, podróż może zająć bardzo wiele czasu, wymagać dodatkowych noclegów, bądź być po prostu niebezpieczna.Dlatego dużo łatwiej jest dolecieć do Polski samolotem i na miejscu wynająć samochód. Jeśli z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwujemy bilety na samolot i wybierzemy odpowiedni samochód, nasza podróż będzie szybka, bezpieczna i komfortowa, a przy tym tania!

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku oferuje szeroki wybór marek i liczne ubezpieczenia, dzięki czemu sami nie musimy się już o nic obawiać. Ceny zaczynają się już od około 95 zł za dzień przy wynajmie na kilka dni. Przy dłuższym wynajmie możemy liczyć na dodatkowe zniżki oraz liczne usługi dodatkowe. Samochód z łatwością odbierzemy zaraz po wyjściu z lotniska i już po chwili będziemy mogli wyruszyć w dalszą podróż.

Jeśli potrzebujemy samochodu na dłużej wypożyczenie będzie jeszcze tańsze. Ten sam nowoczesny samochód możemy mieć już za 59 zł za dzień przy wynajmie na minimum miesiąc.

Komfort i bezpieczeństwo przy wypożyczeniu auta

Wypożyczalnie samochodów zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie pełną niezależność, a przy tym istotny jest dla nich standard podróży i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Przecież nie każdy na co dzień dysponuje samochodem, który sprawdzi się w wielogodzinnej podróży. Nawet dotychczas bezawaryjny pojazd może popsuć się w czasie długiego przejazdu. Samochody w wypożyczalniach to nowe auta z niewielkim przebiegiem. W razie jakichkolwiek problemów nie musimy obawiać się wysokich kosztów naprawy i straconego urlopu.

Przylatujesz do Gdańska? Wypożycz samochód i zwiedzaj aktywnie całą okolicę! To fantastyczne rozwiązanie zarówno dla osób na co dzień mieszkających za granicą, jak i dla tych, które chcą spędzić urlop nad Bałtykiem, a mieszkają na południu Polski. Takie rozwiązanie sprawi, że będą w pełni mobilne, a podczas urlopu dojadą wszędzie tam, gdzie tylko będą chciały – niezależnie od pogody i komunikacji lokalnej.5/5 - (1 vote)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie opon?

Poprzedni

Samochody dostawcze poleasingowe idealnym rozwiązaniem dla każdego?

Następny

Zobacz także

Więcej Porady