karta paliwowa Moyl

Wzrost cen paliw to od kilku tygodni jeden z najczęściej poruszanych tematów we wszelkiego typu mediach. Liczby na dystrybutorach martwią nie tylko użytkowników aut prywatnych, ale i właścicieli wszelkiego rodzaju firm, które na stanie posiadają samochody służbowe. Wysokie ceny paliwa są, bowiem ogromnym obciążeniem budżetu, zarówno małych firm jednoosobowych, jak i ogromnych przedsiębiorstw posiadających floty samochodowe. Na szczęście z pomocą wychodzi marka Moyl i ich karta paliwowa, pozwalająca na zaoszczędzenie środków przeznaczanych na eksploatację auta oraz usprawnienie procesów księgowych każdej firmy.

Czym jest karta paliwowa?

karta paliwowa Moyl

Karta paliwowa to rodzaj środka płatniczego umożliwiającego bezgotówkowe płacenie za tankowanie i inne usługi związane z eksploatacją pojazdów służbowych. Posiadacze karty paliwowej mogą liczyć również na szereg ułatwień związanych z dostępnym dla nich programem księgowym. Dodatkowo, karta paliwowa Moyl umożliwia stały wgląd w wydatki ponoszone przy użyciu karty oraz pobieranie comiesięcznych faktur zbiorczych, które eliminują konieczność zbierania pojedynczych rachunków za tankowanie i inne opłaty związane z pojazdem służbowym.

Zalety karty paliwowej Moyl

Karta paliwowa to prawdziwa rewolucja na rynku stworzona przez lidera specjalizującego się we wdrażaniu rozwiązań zmniejszających ceny paliw. Tym, co wyróżnia kartę paliwową Moyl, to naprawdę duże zniżki oferowane jej użytkownikom, zarówno na zakup paliwa jak i akcesoria samochodowe. Są to kwoty sięgające od -12 do nawet -25 groszy na jednym litrze paliwa oraz zniżki rzędu -20% na zakup akcesoriów samochodowych, takie jak chociażby płyny do spryskiwaczy czy środki do pielęgnacji auta. Dla przykładu, karta Moyl umożliwia tankowanie auta na ogólnopolskiej stacji Circle K po zniżce -20 groszy za litr zwykłego paliwa oraz aż -25 groszy za litr paliwa premium! Jest to, jak do tej pory, najwyższa tego typu zniżka, która przy częstych zakupach dużej ilości paliwa może wiązać się ze sporymi oszczędnościami dla firmy.

 

Dodatkowym atutem karty paliwowej Moyl jest zintegrowany z nią portal internetowy, który pozwala na intuicyjne tworzenie raportów z wydatków ponoszonych na eksploatację aut służbowych oraz wystawianie comiesięcznych faktur zbiorczych.  Jest to również okazja na stałe monitorowanie wydatków firmowych i wyłapywanie nieuczciwych zachowań pracowników, którzy często potrafią tankować samochody osobiste za środki przeznaczone na auto służbowe. Program ten pozwala również na szybkie a przede wszystkim sprawne rozliczanie spraw księgowych firmy, co umożliwia właścicielowi formy zaoszczędzenie czasu i skupienie się na innych aspektach prowadzenia działalności.

 

Karta paliwowa to niewątpliwie coraz bardziej popularne rozwiązanie dla właścicieli firm i flot samochodowych, niosące ze sobą wiele korzyści. Jednak, czy karta paliwowa od firmy Moyl to narzędzie dedykowane każdej firmie, bez względu na jej wielkość i comiesięczne obroty? Zapraszamy do przeczytania artykułu na blogu Moyl.pl – https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-dla-jednoosobowej-firmy, który dokładnie przedstawia wszystkie najważniejsze kwestie z tym związane.

 

 

5/5 - (1 vote)

Używany Ford Fiesta VII – auto dla wymagających

Poprzedni

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów – alternatywa wobec książkowej kilometrówki

Następny

Zobacz także

Więcej Porady