jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające to dodatkowe godziny nauki jazdy, które możesz wykupić w Ośrodku Szkolenia Kierowców. Jeżeli kurs przed egzaminem na prawo jazdy, ściślej ujmując liczba godzin praktycznej nauki jazdy okazała się niewystarczająca, a Twoje umiejętności w konkretnym zakresie są jeszcze niepełne, jazdy doszkalające są najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz stresować się przed egzaminem. Szkoła jazdy, w której odbywałeś kurs oferuje możliwość wykupienia dodatkowych godzin za kierownicą pod czujnym okiem instruktora. Skorzystaj z możliwości odbycia jazd dodatkowych i skup się na zagadnieniach, które nie do końca są przez Ciebie opanowane. Nauka jazdy poza obszarem zabudowanym może stać się głównym elementem do poprawy.

Nauka jazdy, a egzamin – kiedy potrzebne są jazdy doszkalające?

Zagadnieniem, które najczęściej jest realizowane podczas dodatkowych godzin za kierownicą jest jazda doszkalająca po autostradzie. Jeśli podczas części praktycznej kursu w OSK nie opanowałeś dostatecznie jazdy poza obszarem zabudowanym, warto wykupić dodatkowe godziny. Jazdy dodatkowe przed egzaminem lub wtedy, gdy miałeś dłuższą przerwę w prowadzeniu samochodu są doskonałym sposobem na zachowanie pewności siebie za kierownicą. Niezbędna praktyka, którą nabędziesz podczas jazd dodatkowych pozwoli Ci oswoić się z większymi prędkościami, w porównaniu do tempa jazdy w mieście.

Nauka jazdy poza obszarem zabudowanym – popraw swoje umiejętności za kierownicą

Podczas jazd dodatkowych jest wystarczająca ilość czasu, aby skupić się na zagadnieniu, które jest niedopracowane. Szkoła jazdy naukajazdy-poznan.eu oferuje jazdy doszkalające kursantom, którzy realizowali kurs podstawowy i zapisali się na egzamin oraz osobom, które chcą poćwiczyć prowadzenie pojazdu po dłuższej przerwie. Najważniejsza jest perfekcja w każdej czynności, wykonywanej za kierownicą samochodu. Bądź odpowiedzialny i zanim zaczniesz samodzielnie uczestniczyć w ruchu drogowym szlifuj swoje umiejętności podczas jazd dodatkowych. W trakcie kursu podstawowego nie zawsze jest możliwość wyjechania poza miasto, dlatego jazdy doszkalające są znakomitym rozwiązaniem, jeśli nie czujesz się pewnie przy większej prędkości.

Jak wykupić jazdy dodatkowe w OSK?

Skontaktuj się z pracownikiem OSK, może być to instruktor praktycznej części kursu podstawowego lub osoba, pracująca w sekretariacie. Jeśli nie jesteś kursantem OSK, możesz zostać poproszony o potwierdzenie odbycia kursu lub zaświadczenie z wyznaczonym terminem egzaminu. Jazda doszkalająca po autostradzie? Pod okiem doświadczonego instruktora udoskonal swoje umiejętności. Poczuj się pewnie podczas egzaminu i na co dzień.

5/5 - (4 votes)

Na czym polega zarządzanie flotą pojazdów?

Poprzedni

Firmy transportowe w 2021 roku – jak przygotować się do nadchodzących zmian?

Następny

Zobacz także

Więcej Porady