użytkowanie MINI w ramach leasingu czy najmu długoterminowego jest znakomitym rozwiązaniem!

Jazda nowoczesnym i stylowym samochodem jest marzeniem niejednego kierowcy. Ceny fabrycznie nowych pojazdów potrafią być jednak wysokie. Nie każdy może pokryć z własnej kieszeni zakup wymarzonego auta. Dotyczy to również przedsiębiorców, którym zależy na kupnie samochodu do firmy. Są jednak sposoby pozwalające na przezwyciężenie finansowych trudności. Mowa o leasingu i wynajmie długoterminowym. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z pojazdów wysokiej jakości, takich jak np. MINI!

Zetknij się z dziedzictwem motoryzacji!

Samochody MINI produkowane od 1959 roku, stały się ikoną popkultury. Chyba każdy kojarzy ich kultowy wygląd. Zapisały się również na stałe w historii kinematografii. Większość z nas kojarzy zielonkawy samochodzik Jasia Fasoli – głównej postaci jednego z najpopularniejszych seriali komediowych lat 90. XX wieku.

Pojazdy MINI brały również udział w rajdach. Do dziś kształt karoserii samochodów tej marki nie uległ większym zmianom. Pomimo stopniowego poszerzania gamy dostępnych modeli, każda wariacja wprowadzana na rynek w bardzo widoczny sposób nawiązuje do swojego protoplasty. Dzięki temu, auta MINI po dziś dzień cieszą się rozpoznawalnością i posiadają wierne grono fanów na całym świecie.

Wybór takiego pojazdu jest świetnym rozwiązaniem dla osób szukających miejskiego samochodu, który zarazem odznacza się na drodze i nawiązuje swoją formą do jednego z najpiękniejszych rozdziałów w historii motoryzacji.

Leasing czy najem długoterminowy – co wybrać?

Jak już wcześniej wspomniano, jeśli nie stać nas na zakup MINI możemy skorzystać z innych opcji użytkowania auta. Są nimi leasing i wynajem długoterminowy. Pierwsza opcja zakłada, że po zakończeniu okresu umowy możemy odkupić samochód po odliczeniu kwoty, którą do tej pory zapłaciliśmy firmie użyczającej nam pojazd.

Wynajem długoterminowy raczej nie zakłada takiego rozwiązania. Z drugiej strony, gdy się na niego zdecydujemy, usługodawca obowiązuje się do pokrywania wielu wydatków eksploatacyjnych. Często jednak kierowca musi przestrzegać limitu przejechanych kilometrów, którym zazwyczaj nie są obłożone samochody leasingowane.

Wynajem długoterminowy jest również opcją zdecydowanie droższą. Oczywiście, na rynku dostępne są rozmaite rozwiązania. Tutaj opisaliśmy tylko podstawowe zależności cechujące oba rozwiązania. W celu zasięgnięcia szczegółów zawsze należy skontaktować się z salonem, z którego usług chcemy skorzystać.

Nie bój się korzystać z atrakcyjnych ofert!

Jak widać, można korzystać z samochodów MINI nawet jeśli kupno auta jest na dany moment dla nas nieosiągalne! Jest to świetna informacja dla osób, które koniecznie muszą codziennie korzystać z własnych czterech kółek czy firm szukających oszczędności.

Korzystając z tego na wskroś brytyjskiego auta, stykamy się ze wszystkimi jego zaletami: nietuzinkowym wyglądem, wysoką jakością wykończenia wnętrza i bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi. Właśnie dlatego, użytkowanie MINI w ramach leasingu czy najmu długoterminowego jest znakomitym rozwiązaniem!

5/5 - (1 vote)

Folie samochodowe wylewane – czym są i jakie pełnią funkcje?

Poprzedni

Hyundai Bayon – miejski crossover o funkcjonalności SUV-a

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka