Giełda transportowa dostarcza przesyłkę

Giełda transportowa to intuicyjna platforma, która daje możliwość zlecania przesyłek wszystkim użytkownikom. Mogą z niej korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Platforma jest niezwykle prosta w obsłudze i daje możliwość szybkiego kontaktu z docelową firmą transportową. Jednak to nie koniec korzyści. Dlaczego jeszcze warto korzystać z giełdy transportowej?

Szybkie wyszukiwanie ofert

Giełda transportowa daje możliwość przeglądania ogłoszeń przewoźników na terenie całej Polski. Firmy transportowe dostarczają przesyłki zarówno do dowolnego miejsca w naszym kraju, jak i w całej Europie. Dostęp do dużej bazy firm transportowych pozwala wybrać najatrakcyjniejszą ofertę oraz sprawdzić możliwości ładunkowe poszczególnych przewoźników. Wystarczy tylko zamieścić ogłoszenie na platformie, podając szczegółowe informacje na temat rodzaju, wagi, wymiarów przesyłki, budżetu, lokalizacji i ewentualnie zapotrzebowania na usługi dodatkowe. Po dodaniu ogłoszenia przewoźnicy składają oferty, określając koszty zlecenia. Klienci mogą również samodzielnie szukać profili firm transportowych i poprosić o wycenę usługi. Dzięki giełdzie transportowej znalezienie odpowiedniego przewoźnika jest niezwykle proste i szybkie.

Zweryfikowani przewoźnicy

W bazie rzetelnej giełdy transportowej znajdują się tylko sprawdzeni przewoźnicy, co daje poczucie bezpieczeństwa zleceniodawcom. Z możliwości platformy nie mogą korzystać anonimowi użytkownicy – firmy rejestrują swoje dane, które są następnie weryfikowane przez administratorów giełdy transportowej. Profile firm transportowych mogą również zawierać opinie i referencje dotychczasowych klientów, którzy korzystali z usług przewoźników. Wybierając firmę z pozytywnymi komentarzami, możemy mieć pewność, że firma profesjonalnie wykona zlecenie. Nowoczesna giełda transportowa daje możliwość rozmowy na czacie, dzięki czemu zleceniodawca w sposób bezpośredni może ustalać indywidualne warunki współpracy.

Czytaj także >> Poznaj program Renault Selection na auta używane!

Możliwość dostawy niemal każdej przesyłki

Giełda transportowa jest miejscem, gdzie można szybko zlecić transport krajowy lub międzynarodowy. Platforma, taka jak wyslijbusem.pl, umożliwia przewóz przesyłek niestandardowych i wielkogabarytowych, czego często nie podejmują się tradycyjne firmy kurierskie. Dodatkowo klienci mogą mieć pewność, że paczki są w dobrych rękach – można wynająć cały pojazd do transportu i zweryfikować sposób załadowania przesyłek. Przewoźnicy podejmują się dostawy mebli, palet, samochodów, skuterów, motocykli, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, ładunków delikatnych czy elementów wyposażenia domu. Za pomocą giełdy transportowej bardzo często realizowane są przeprowadzki krajowe i zagraniczne, co pozwala znacznie zmniejszyć koszty dostawy niż w przypadku przesyłek kurierskich czy samodzielnego przewozu rzeczy bez odpowiednio dużego samochodu.

Atrakcyjne ceny dla zleceniodawców

Zleceniodawcy mogą wynająć całą przestrzeń w pojeździe, jak i skorzystać z tzw. pustych przebiegów. Dzięki drugiemu rozwiązaniu jest szansa na uzyskanie bardzo atrakcyjnych cen od przewoźników. Wówczas kierowca zabiera dodatkowy ładunek na tej samej trasie. Jest to doskonała opcja dla osób, którym nie zależy na konkretnej godzinie odbioru ładunku i przewożą rzeczy, które nie zapełnią całego pojazdu.

Więcej informacji związanych z korzystaniem z giełdy transportowej znajdziesz na stronie Wyślij Busem.

Oceń ten post post

Jak dobrać akumulator do samochodu osobowego? Poradnik!

Poprzedni

Wózki VNA i reach truck, sensowna alternatywa

Następny

Zobacz także

Więcej Biznes