Ford

Zakup samochodu prosto z salonu nie musi oznaczać od razu wydawania ogromnych kwot pieniędzy. Istnieją takie marki jak Ford, które w kilkudziesięciu tysiącach złotych są w stanie zaoferować swoim klientom naprawdę bardzo dobre samochody. W tym artykule chcemy się przyjrzeć właśnie samochodom, które nie przekraczają bariery 100 tysięcy. Jednocześnie pamiętaj kierowco, żeby nie przywiązywać się do cen katalogowych, gdyż często dealerzy oferują promocje, albo są w stanie zejść trochę z ceny. Dużo zależy tutaj od Dealera i Twoich umiejętności negocjacyjnych. Wszystkie omawiane poniżej modele, to auta w swoich wersjach podstawowych.

Ford dobrze i niedrogo?

Mogłoby się wydawać, że połączenie słów dobrze i niedrogo nie występuje, ale w przypadku Forda, śmiało można powiedzieć, że tak jest. Wystarczy poczytać opinie na temat samej marki, żeby zrozumieć, że klienci doceniają to co oferują auta Ford i w jaką stronę się rozwijają. Kwestia pieniędzy jest bardzo subiektywna, ale gdy porówna się ceny aut Ford do cen innych producentów to szybko się okażę, że za te same lub mniejsze pieniądze otrzymujemy auta bardzo dobrze wyposażone i komfortowe. Naturalnie nie zamierzamy nikogo przekonywać na siłę, najlepiej będzie samemu sprawdzić ofertę i umówić się na jazdę testową wybranym autem. W tym miejscu znajdziesz dokładny opis wszystkich pojazdów oraz będziesz mógł umówić się na jazdę próbną.

Przejdźmy może teraz już do konkretów, bo samochodów znacząco poniżej 100 tys. albo w granicach tej kwoty Ford ma naprawdę sporo. Najtańszym autem w ofercie jest Ford Fiesta, zwinny samochód miejski. To sprytne auto jest bardzo nowoczesne, siadając za kierownicą Forda Fiesta do naszej dyspozycji mamy aktywny tempomat, wspomaganie parkowania czy system rozpoznawania znaków drogowych. Skoro auto miejskie, to jeden z ważniejszych aspektów jest jego spalanie, a to tradycyjnie jest na niskim poziomie. Ford Fiesta posiada oszczędne silniki EcoBoost, a zawsze istnieje możliwość wyboru auta z EcoBoost Hybrid. Pomimo niewielkich pojemności, auto jest naprawdę dynamiczne i pozwala na bezproblemowe wykonywanie manewrów wyprzedzania. Najważniejszym elementem wnętrza jest dotykowy ekran, który pozwala zarządzać wieloma funkcjami. Ford Fiesta posiada również przemyślane wnętrze, które gwarantuje komfortowe podróżowanie.

Kolejną ciekawą propozycją jest Ford Puma, auto bardzo charakterystyczne i doskonale wywiązuje się z roli samochodu rodzinnego a zarazem miejskiego. SUV to już od wielu lat bardzo popularny typ auta a Ford Puma pod wieloma względami jest unikatowy. Auto cechuje nie tylko unikatowy wygląd, ale również najbardziej pojemny bagażnik w swojej klasie. Podczas jazdy możesz liczyć na wsparcie systemu Ford Co-Pilot360, który obejmuje wiele współpracujących ze sobą technologii. Współpraca poszczególnych systemów wpływa jednocześnie na bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia auta.

Był Ford Fiesta to nie sposób nie wspomnieć o Fordzie Focus, doskonałym aucie o wielu rodzajach nadwozia. Ford Focus to propozycja dla osób, które wymagają nieco więcej miejsca a nie chcą rezygnować z zalet Forda Fiesty. Ten samochód również doskonale radzi sobie w gęstym ruchu ulicznym a zaparkowanie w ciasnym miejscu nie powinno sprawiać problemów zwłaszcza po wykorzystaniu systemu Active Park Assist. Ford Focus został stworzony z prostych linii, które nadają autu wyrafinowanego stylu. Wnętrze jest przestronne i komfortowe, a wykorzystanie takich udogodnień jak modem FordPass Connect podnosi zdecydowanie multimedialność auta. Samochód dostępny jest z szeroką gamą nowoczesnych i wydajnych silników.

Samochody Ford w Auto-Boss

To wciąż nie wszystkie modele, których cena nie przekracza wspomnianej granicy 100 tys. złotych. Należy wspomnieć o Tourneo Courier, EcoSport, Tourneo Connect czy nowym Fordzie Kuga, którego cena w promocjach również nie przekracza wyżej opisanej kwoty. Niezależnie na jakie auto się zdecydujesz możesz być pewnym, że znajdziesz je w Auto-Boss. Jest to Autoryzowany Dealer Ford działający na terenie Śląska. Zachęcamy do sprawdzenia oferty Auto-Boss, zwłaszcza że często można trafić na atrakcyjne promocje i wyprzedaże również się zdarzają.

5/5 - (5 votes)

Co powinno wyróżniać dobrą współpracę na linii przewoźnik-spedycja?

Poprzedni

Jak kupić używany samochód, aby być zadowolonym?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka