Folie samochodowe wylewane

Folie wylewane to jeden z najbardziej popularnych rodzajów folii samochodowych. Dostępne w wersji samoprzylepnej, a więc nie ma żadnych problemów z tym, aby umieścić zakupiony towar na swoim samochodzie. Taka usługa powinna być wykonana profesjonalnie. Z racji tego odpowiadają za to doświadczeni fachowcy. Folia wylewana może być umieszczana na niestandardowych powierzchniach, np. zaokrąglonych, z elementami wypukłymi oraz wklęśnięciami.

Folie wylewane – podstawowe informacje

Folie wylewane to chętnie wykorzystywana odmiana folii polimerowej. Charakteryzuje się niezwykłą elastycznością, podwyższoną odpornością na zmieniające się warunki pogodowe i trwałością. Jeśli odpowiednio się o nią dba może posłużyć na samochodzie nawet przez 6-9 lat. Folia z tej kategorii bez trudu poradzi sobie z:

  • niską oraz wysoką temperaturą,
  • promieniowaniem UV,
  • opadami atmosferycznymi,
  • porywistym wiatrem.

Jeśli chce się ją umieścić na własnym samochodzie wystarczy ją podgrzać. Użytkownicy zyskują pewność, że folia będzie idealnie przylegać do wybranej powierzchni.

W składzie folii wylewanej znajdują się m.in.: polimery (to właśnie na tej części można wykonać dowolnie wybrany nadruk), klej oraz nośnik. Druk na folii samochodowej przebiega bardzo sprawnie, zgodnie z wyznaczonym przez klienta projektem. W ten sposób folia będzie pełnić funkcję reklamową. Folie wylewane można wybrać pod kątem rozmiaru (np. od 50 do 1000 cm). Często umieszcza się je w dość nietypowych miejscach, a konkretniej na zderzakach, uszczelkach lub lusterkach. Warto zadbać o to, aby folie samochodowe były dostarczane przez sprawdzonych profesjonalistów i umiejętnie umieszczone na posiadanym modelu auta.

Folia wylewana – jakie posiada zastosowanie?

Folia wylewana posiada bardzo zróżnicowane zastosowanie, dlatego spodoba się większości osób zmotoryzowanych. Druk na folii samochodowej można aplikować m.in. w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Chodzi o to, aby dobrać optymalne materiały reklamowe, dzięki czemu folia spełni swoją podstawową funkcję – marketingową.

Zdecydowanie najczęściej folie wylewane są stosowane jako nośnik reklamowy. Na folii umieszcza się przemyślane grafiki, hasła reklamowe lub zdjęcia. Odpowiadają za to uznani projektanci, z którymi warto nawiązać nieco dłuższą współpracę, aby prowadzona kampania zakończyła się sukcesem. Nadruk znajdzie się na folii poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii druku UV.

Jeśli chodzi o informacje, które mogą znaleźć się na folii w grę wchodzą m.in. logo firmy, dane kontaktowe przedsiębiorstwa czy też podstawowy zakres oferowanych usług. Duże znaczenie ma oczywiście to, ile miejsca będą mieć do dyspozycji wybrani projektanci. Folia może być umieszczona zarówno na nieco starszych, jak i nowych modelach aut. To jeden z najważniejszych elementów we współczesnym budowaniu wizerunku firmy. W ten sposób dba się o to, aby pozyskiwać nowych klientów i zwiększyć rozpoznawalność marki. Nic dziwnego, że folie wylewane zyskują coraz większą popularność.

Oceń ten post post

Kredyt na samochód w UK. Co musisz wiedzieć?

Poprzedni

Jazda MINI nigdy nie była tak prosta!

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka