Długoterminowy wynajem aut

W zakresie usług transportowych dostępne są różne rozwiązania, które można łatwo dopasować do konkretnych potrzeb. Jednym z nich jest długoterminowy wynajem samochodów cieszący się ogromną popularnością nie tylko wśród przedsiębiorców, ale i osób prywatnych.

Długoterminowy wynajem aut – stałe koszty

Jak podkreślają klienci wypożyczalni iPanek, największą zaletą długoterminowego wynajmu samochodów są stałe koszty ułatwiające swobodne planowanie budżetu domowego lub firmowego. Wysokość miesięcznej raty, którą należy uiścić w zamian za możliwość użytkowania auta, jest określona w umowie i niezmienna przez cały okres jej obowiązywania. Dzięki temu klient wypożyczalni unika zbędnych wydatków i jest w stanie skutecznie kontrolować swój budżet.

Długoterminowy wynajem aut – duży wybór

Każda doświadczona długoterminowa wypożyczalnia samochodów dba o różnorodność floty oferowanej w ramach omawianej usługi. Klienci są bowiem zainteresowani rozmaitymi pojazdami ze szczególnym wskazaniem na auta osobowe i dostawcze, w zależności od preferencji i zadań, do których realizacji niezbędny jest samochód. W ramach wynajmu długoterminowego wypożyczalnie oferują auta wielu popularnych marek, stawiając przy tym na ich funkcjonalność i niezawodność.

Długoterminowy wynajem aut – alternatywa dla kupna

Długoterminowy wynajem aut traktowany jest jako świetna alternatywa dla zakupu auta. Nie trzeba posiadać go na własność, aby móc z niego korzystać. Odpada przy tym szereg wydatków, jakie nieodmiennie wiążą się z byciem właścicielem pojazdu. Najemca nie płaci za ubezpieczenie, przeglądy czy serwis – oczywiście nie jest zwolniony z odpowiedzialności za samochód, niemniej takie rozwiązanie i tak jest dla niego korzystne finansowo. Tym bardziej że nie musi się też martwić spadkiem wartości wypożyczonego auta.

Długoterminowy wynajem aut – korzyści podatkowe

Przedsiębiorcy wynajmujący auta na długi termin mogą związane z tym wydatki zaliczyć do firmowych kosztów, co przekłada się na korzyści podatkowe. Co więcej, wynajem nie obniża zdolności kredytowej.

Oceń ten post post

Używane auto z gwarancją – czy taki nabytek się opłaca?

Poprzedni

Moduł GPS do samochodu – niezbędny element urządzenia e-TOLL

Następny

Zobacz także

Więcej Porady