Brickleberry na Netflix

Brickleberry na Netflix, cda, online – Niezdarni i niezbyt rozgarnięci strażnicy fikcyjnego Parku Narodowego Brickleberry próbują go uratować i uchronić przed przymusowym zamknięciem. Aby ratować siedlisko kierownik decyduje się na zatrudnienie nowej strażniczki Ethel, która została zwolniona z Parku Yellowstone za spożywanie napojów alkoholowych w miejscu pracy. Głównym zadaniem nowej pracownicy jest wprowadzenie wszelkich, koniecznych zmian i nie dopuszczenie, żeby Park Brickleberry został zamknięty. Serial ma formę animowaną i jest skierowany do dorosłych użytkowników platformy Netflix. Każdy z odcinków opowiada inną przygodę grupy strażników. 

Brickleberry serial na Netflix, cda, online  – bohaterowie 

Brickleberry na Netflix to serial anonimowy, który cieszy się sporą popularnością. W poszczególnych przygodach bierze udział grupa bohaterów, do której należą:

 • Steve Williams – jest to strażnik, którego przede wszystkim cechuje pewność siebie. Traktuje on swoją pracę niezwykle poważnie, posiada tytuł „Strażnika Miesiąca” mimo wątpliwych umiejętności. Tytuł jest dla niego niezwykle ważny i za wszelką cenę chce go zatrzymać. 
 • Woodrow Johnson – jest to strażnik parku w średnim wieku, który posiada wojenną przeszłość. Na uwadze ma interes parku, dlatego stara się jak może, aby podnieść ilość osób, które odwiedzają park. W młodości robił karierę jako gwiazda porno. 
 • Ethel Anderson – młoda strażniczka parku, za spożywanie alkoholu została wydalona z pracy w parku Yellowstone, od początku swojej przygody z parkiem Brickleberry starała się być miła i uprzejma dla współpracowników. Z uwagi na to, że pasjonowała się zwierzętami i przyrodą, otworzyła schronisko dla gatunków zagrożonych. 
 • Denzel Jackson – czarnoskóry strażnik parku, nie sprawdza się najlepiej w pracy i nie spełnia swoich obowiązków tak jak powinno się to zrobić, jednak jego zwolnienie byłoby odebrane jako przejaw rasizmu, 
 • Connie Cunman – lesbijka, która posiada nadludzką siłę, ma ona niemałą obsesję na punkcie Ethel, okazuje się także, że została wyrzucona z domu przez swoją orientację,
 • Malloy – jest to ostatni gatunek Ursus Gadalitwus, który został wybrany jako zwierzątko do celów terapeutycznych, jest on seksistowski, rasistowski i ma kompleks wyższości. 

Oglądaj na >> Player +

Brickleberry na Netflix

Brickleberry to amerykański serial, który tak jak wspomniano wcześniej jest skierowany do dorosłej widowni. Został stworzony i wyprodukowany przez Rogera Blacka i Waco O’Guina. Składa się on z trzech pełnych sezonów, z których każdy posiada 13 odcinków. Komedia jest pełna czarnego humoru, a także seksistowskich żartów, tekstów i rzeczy, które mogą oburzyć ludzi. Dlatego grono odbiorców jest dość wysublimowany. Warto jednak podkreślić, że mimo wszystko serial utrzymany jest na poziomie, który nie razi odbiorców, jest akceptowalny i zabawny w odbiorze.

Zobacz inne >> Netflix filmy 2020 – 10 filmów na Netflix które warto zobaczyć

Produkcie ogląda się dość przyjemnie, posiada ona bardzo pozytywne opinie na portalach filmowych. Grafika animowana jest przyjazna dla oka, a charaktery poszczególnych postaci są odpowiednio wykreowane. Nie irytują widzów, a wręcz przeciwnie – w niektórych momentach pozytywnie ich zaskakują. Oglądanie poszczególnych odcinków z pewnością wywoła wielką dawkę śmiechu. Bardzo często widzowie decydują się na obejrzenie całej serii jeszcze raz. 

Zobacz również >> Horror Netflix – 8 najlepszych horrorów na Netflixie!

Z pewnością, nie jest to serial, który przypadnie każdemu do gustu, jednak z pewnością wśród użytkowników platformy Netflixe znajdzie się wielu entuzjastów tego typu rozrywki. Produkcja jest dobrom propozycją na poprawnie humoru po ciężkim dniu i oderwanie się od zmartwień codzienności. Z pewnością warto dać mu szansę i zdecydować się na obejrzenie kilku odcinków. Warto dodać, że oprócz trzech serii serialu ukazał się także komiks w czterech częściach, który przedstawia wydarzenia mając miejsce jakiś czas po zakończeniu wydarzeń ostatniego odcinka. 

Gdzie można obejrzeć serial Brickleberry?

 • CDA >>
 • Netflix>>
 • HBO GO >>
 • Player >> sprawdź >> tutaj
 • Amazon >>
4.9/5 - (15 votes)

Elektryczny samochód Fiat 500 to duży krok w osiągnięciu dobrych relacji człowieka z naturą

Poprzedni

Dom z papieru Netflix – to produkcja, którą warto obejrzeć

Następny

Zobacz także

Więcej Rozrywka