Auto Assistance

Na drodze mogą Cię spotkać różne sytuacje. Niestety nie wszystkie jesteś w stanie przewidzieć. Czasami może się okazać, że w wyniku awarii lub innego zdarzenia drogowego nie będziesz mógł kontynuować jazdy. Co w takiej sytuacji? Wtedy pomocne jest ubezpieczenie Auto Assistance, które możesz wykupić w LINK4.

Auto Assistance nie jest polisą obowiązkową, jednak pamiętaj, że może się okazać nieoceniona w różnych sytuacjach. Jeżeli wykupisz to ubezpieczenie, będziesz mógł w razie potrzeby skorzystać z pomocy serwisowej, czy informacyjnej.

Czym jest polisa Assistance?

W trasie może wydarzyć się dosłownie wszystko. Czasami może dojść do stłuczki czy wypadku, przez który nie będziesz mógł kontynuować jazdy. W kryzysowych chwilach możesz nie myśleć jasno, dlatego przyda się ktoś, kto opanuje sytuację za Ciebie. Właśnie w takich momentach najbardziej przydatne staje się ubezpieczenie Auto Assistance.

Zobacz także >> https://emoto.com.pl/wygodne-rozwiazania-finansowe-dla-aut-marki-seat-i-cupra/

Auto Assistance to polisa, dzięki której otrzymasz niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po zdarzeniu drogowym. Ubezpieczenie w swoim zakresie obejmuje nie tylko ochronę kierowcy, ale również pasażerów. Jest to ulga w przypadku trudnej sytuacji na drodze.

Czy warto wykupić takie ubezpieczenie?

Kierowcy szukają przede wszystkim taniego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, nie myśląc już później o dodatkowych polisach. Jak się często okazuje to błąd, ponieważ mogą one przydać się w różnych sytuacjach. Auto Assistance to pomoc w razie problemów związanych nie tylko z wypadkiem drogowym czy stłuczką. Ten rodzaj ubezpieczenia obejmuje również awarię pojazdu, brak paliwa czy kłopoty ze zniszczeniem lub kradzieżą pojazdu. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe dokładnie określa w OWU zakres zdarzeń, które są objęte ochroną Auto Assistance.

 

Kiedy warto pomyśleć nad wykupieniem tej polisy? Przede wszystkim w momencie, w którym często podróżujesz po kraju, ale nie tylko. Wiele polis assistance obejmuje również pomoc na terenie Europy. Nad tym rodzajem ubezpieczenia warto pomyśleć także wtedy, jeśli posiadasz samochód z drugiej ręki. Używane auto jest statystycznie dużo bardziej narażone na awarię w drodze, niż nowe modele z salonu.

Assistance w LINK4 – pomoc w razie kłopotów na drodze!

LINK4 w ramach swojej oferty również posiada assistance. Dzięki niemu masz zagwarantowaną pomoc techniczną w przypadku  awarii, wypadku, uszkodzenia czy kradzieży samochodu. LINK4 zapewnia naprawę na miejscu zdarzenia jeżeli to możliwe lub holowanie do wskazanego miejsca (do 200 km). Pomoc możesz otrzymać także w przypadku zatrzaśnięcia lub zgubienia kluczyków, pustego zbiornika paliwa czy rozładowanego akumulatora. A jeśli nie możesz kontynuować jazdy, zorganizujemy nocleg dla Ciebie i Twoich bliskich. Dostępne w LINK4 Auto Assistance Plus zapewnia dodatkowo samochód zastępczy w razie awarii. A to wszystko w Polsce oraz w niemal całej Europie! Wyjazd służbowy czy wakacje z rodziną już nie będą stanowić wyzwania!

Polisa Assistance. Kilka słów na koniec

Assistance pojazdu nie jest obowiązkową polisą, jednak może okazać się ona ratunkiem w różnych, nieprzewidywalnych sytuacjach. Dzięki niemu nie będziesz musiał się martwić o siebie i swoją rodzinę w przypadku awarii czy kradzieży samochodu. Zapoznaj się z pełną ofertą LINK4 i spokojnie ruszaj w drogę!

 

Wybrany wariant ubezpieczenia Auto Assistance dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl

Artykuł powstał we współpracy z LINK4.

Oceń ten post post

Projekt wiaty garażowej gotowy czy na wymiar?

Poprzedni

Jak wymienić blok silnika w Garbusie?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka