Akumulatory TUR

Zakup nowego akumulatora to nie lada wyzwanie dla osoby nie będącej specjalistą w tym temacie. Ważne aby bateria odpowiadała potrzebom naszego pojazdu i służyła nam bezawaryjnie przez długi czas. Specjalistyczne akumulatory TUR dzięki starannie opracowanej konstrukcji i rozwiązaniom są w stanie zaoferować optymalny rozruch niemal w każdym pojeździe. Standardowe auto, a może bogato wyposażony wymagający pojazd? Klienci chcący otrzymać wysoką jakość w dobrej cenie mogą wybrać nową serię akumulatorów TUR.

Akumulatory TUR – optymalne zasilanie i technologie

Akumulatory TUR - profesjonalny wybór w dobrej cenie 1

Projekt akumulatora TUR to szereg rozwiązań prowadzących do najlepszych rezultatów. Jednym z nich jest technologia wzmocnionej kratki zapewniająca szybsze ładowanie i lepsze parametry rozruchowe zarówno w niskich jak i wysokim temperaturach, co sprawia, że akumulatory TUR są niezwykle uniwersalne, a do tego ich cena jest bardzo przystępna.

Gwarancja sprawności akumulatora

Dla akumulatorów TUR producent jest w stanie zagwarantować sprawność baterii przez  24 miesiące, są dedykowane do samochodów ze zwiększonym zapotrzebowaniem na prąd rozruchowy. Nie są przeznaczone do pojazdów z systemem START/STOP. Jako akumulatory niezużywające praktycznie w ogóle wody w trakcie użytkowania są zaliczane do modeli bezobsługowych.

KUP Online akumulator TUR

Kup online akumulatory TUR

Jakość i niezawodność – wysokiej klasy akumulatory TUR

Jakie są zalety akumulatorów marki TUR? To przede wszystkim:

  • trwała, redukująca wibracje i narażenie na urazy mechaniczne obudowa,
  • szczelna pokrywa chroniąca przed wilgocią,
  • oryginalna, wygodna wysokość obudowy akumulatora,
  • optymalny skład masy aktywnej zapewniający wysoki prąd rozruchowy,

Dzięki rozwiązaniom akumulatorów TUR kierowca nie powinien mieć obaw o jego działanie nawet w warunkach bardzo trudnych pod kątem pogody czy wilgotności.  Klasyczne baterie mogą zawodzić w trakcie pracy przy bardzo niskich, albo też niezwykle wysokich temperaturach.

Zobacz także >> Profesjonalne kosmetyki samochodowe, czyli auto detailing z Dr. Marcus

Akumulator TUR dzięki rozwiązaniom zastosowanym w kompaktowej konstrukcji pomaga zapobiegać wnikaniu do wnętrza wilgoci, co przekłada się na wydłużoną żywotność akumulatora. Pewność działania baterii TUR pozwala na komfort użytkowania pojazdu bez względu na porę roku czy warunki atmosferyczne za oknem.

 

4.5/5 - (41 votes)

Bezpieczna jazda samochodem zimą – o czym trzeba pamiętać?

Poprzedni

O jakich zakazach dla ciężarówek powinien wiedzieć każdy kierowca?

Następny

Zobacz także

Więcej 4 kółka